13. 3. 2024 v 18-20 h.

Ponořte se do harmonických zvuků, tvořených zpěvem a hudebními nástroji přírodních národů 5 kontinentů. Koncertem vás provede hudebnice Lucie Tomková, která vám přinese uvolnění a naladění do vnitřního klidu a pohody. Můžete se těšit na použití hudebních nástrojů zvonkohry, velkého i malého gongu, tibetské mísy, australského didgeridoo, afrického bubnu djembe, rámového bubnu, ústní harfy, salašnického fujara, koncovky, brumle, kalimby, oceánského bubnu, dešťové hole, deštných sloupů, sundrumu a chřestidla.

Před koncertem na Vás bude čekat welcome drink a zážitkové občerstvení připravené pod vedením šéfkuchaře restaurace NUTREND World Radka Pajera. Celková částka 450 Kč z koupi vstupenky poputuje na podporu dětí s autismem z Mateřské školy Blanická v Olomouci. Do sálu se vejde pouze 120 hostů, tak neváhejte a zajistěte si své místo včas!

Vstupenky můžete koupit on-line na webu NUTREND World nebo na www.zvukodilna.cz. Vstupenky si můžete koupit i osobně na recepci NUTREND World v Olomouci, Chválkovice 604 a v Mateřské škole Blanická 471/16 v Olomouci. Zrušení účasti na koncertu je možné provést maximálně 7 dnů před plánovanou akcí. Po tomto termínu již nebude možné zakoupené vstupenky vrátit.

Pokud chcete podpořit děti s autismem z MŠ Blanická Olomouc a nemůžete přijít na benefiční koncert, můžete je podpořit koupí balíčku 2 nahrávek v hodnotě 650,- Kč. Částka 200,- Kč z tohoto balíčku poputuje za dětmi z MŠ Blanická Olomouc. Nahrávky v MP3 koupíte na www.zvukodilna.cz .

Děkujeme a těšíme se na vás 13. 3. 2024 v 18.00 hodin.


Lucie Tomková Čapková www.lucietomkova.cz
Tým Mateřská škola Olomouc, Blanická 16 www.skolka-blanicka.cz
Tým NUTREND World www.nutrendworld.cz
Zvukodílna – Harmonické hudební nástroje www.zvukodilna.cz

Vybrané akce