Co je to FKSP?

Pod zkratkou FKSP se skrývá Fond kulturních a sociálních potřeb. Tento fond využívají státní a příspěvkové organizace jako formu benefitu pro své zaměstnance. U nás ho můžete využít k nákupu poukazů na wellness, masáže, fitness služby nebo také k úhradě pobytového balíčku.


Proč čerpat fond FKSP právě u nás?

Jedinečný hotelový komplex v překrásném historickém městě Olomouc s krásnou okolní přírodou. Kde jinde najdete moderní butikový hotel s privátním wellness, tradičními Ajurvédskými masážemi, jedním z největších fitness center a výtečnou restaurací? To vše u nás v rámci čerpání fondu můžete využít.

Akční pobyty

Vyberte si z široké škály našich akčních pobytů, rezervujte si termín, potom jenom stačí poslat formulář FKSP a již se těšit na příjemně strávený čas v našem hotelovém komplexu.


Dárkové poukazy na wellness a masáže

Chcete udělat někomu radost? Nebo jenom čerpat svůj benefit od zaměstnavatele v průběhu roku za relaxační masáže nebo příjemně strávený čas v privátním wellness? Potom u nás můžete FKSP využít k nákupu poukazů, které Vám pošleme i v krásném dárkovém balení.

Jak na to?


Vzorový formulář