Kvalitní postel
Klidné prostředí
Unikátní designové a relaxační prvky
Fitness zdarma
Luxusní kosmetika Rituals
Heliport 2×

Moderní butikový hotel,

kde je každý pokoj promyšlený do sebemenšího detailu. Dokonalé výhledy na Svatý Kopeček či panorama Olomouce, nábytek na míru, velkorysé prostory i designová koupelna s masážní sprchou. To vše zasazeno do minimalistického stylu s velkými, loftovými okny. Ručně vyráběná kontinentální postel splňuje nejnáročnější požadavky – a to jak našich hostů, tak i fyzioterapeutů, kteří se na jejich výběru podíleli. A to včetně komfortní přistýlky.

Hotelový pokoj Nutrend world

Každý detail je důležitý,

od aromaterapeutické kosmetiky Rituals na pokojích, až po výběr káv Nespresso s kávovarem v každém pokoji. Každý host má zdarma vstup do třípatrového fitness centra, které patří k nejšpičkověji vybaveným v České republice. V Deluxe pokojích navíc objevíte i japonskou sprchovou toaletu a rozšířenou nabídku konzumace minibaru, která je zdarma ve všech pokojích Nutrend World. Pro každého hosta máme připraven welcome drink. Naším přáním je, abyste se u nás cítili opravdu jako doma. Tým našeho hotelu je připraven se o to postarat.

Hotelový pokoj Nutrend world

Pokoje Deluxe

Pokoj s krásným výhledem na Svatý Kopeček a velkými, loftovými okny. Pokoj je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Deluxe pokoj také nabízí i japonskou sprchovou toaletu. Dále je hostům k dispozici minibar včetně alkoholických nápojů, produkty firmy Nutrend, Nespresso kávovar, čajový set, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.

Pokoje Sunset

Pokoj s výhledem na západ slunce a přístupem na venkovní terasu. Pokoj je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Dále je hostům k dispozici nealko minibar, Nespresso kávovar, čajový set, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.

Pokoje Superior

Pokoj s výhledem na Svatý Kopeček je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Dále je hostům k dispozici Nespresso kávovar, čajový set, voda Nartes, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.