Kvalitní postel
Klidné prostředí
Unikátní designové a relaxační prvky
Fitness zdarma
Luxusní kosmetika Rituals
Heliport

Moderní butikový hotel,

kde je každý pokoj promyšlený do sebemenšího detailu. Dokonalé výhledy na Svatý Kopeček či panorama Olomouce, nábytek na míru, velkorysé prostory i designová koupelna s masážní sprchou. To vše zasazeno do minimalistického stylu s velkými, loftovými okny. Ručně vyráběná kontinentální postel splňuje nejnáročnější požadavky – a to jak našich hostů, tak i fyzioterapeutů, kteří se na jejich výběru podíleli. A to včetně komfortní přistýlky.

Hotelový pokoj Nutrend world

Každý detail je důležitý,

od aromaterapeutické kosmetiky Rituals na pokojích, až po výběr káv Nespresso s kávovarem v každém pokoji. Každý host má zdarma vstup do třípatrového fitness centra, které patří k nejšpičkověji vybaveným v České republice. V Deluxe pokojích navíc objevíte i japonskou sprchovou toaletu a rozšířenou nabídku konzumace minibaru, která je zdarma ve všech pokojích NUTREND World. Pro každého hosta máme připraven welcome drink. Naším přáním je, abyste se u nás cítili opravdu jako doma. Tým našeho hotelu je připraven se o to postarat.

Hotelový pokoj Nutrend world

Pokoje Deluxe

Pokoj s krásným výhledem na Svatý Kopeček a velkými, loftovými okny. Pokoj je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Deluxe pokoj také nabízí i japonskou sprchovou toaletu. Dále je hostům k dispozici minibar včetně alkoholických nápojů, produkty firmy NUTREND, Nespresso kávovar, čajový set, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.

Virtuální prohlídka

Pokoje Sunset

Pokoj s výhledem na západ slunce a přístupem na venkovní terasu. Pokoj je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Dále je hostům k dispozici Nespresso kávovar, čajový set, voda Nartes, tyčinky NUTREND, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.

Virtuální prohlídka

Pokoje Superior

Pokoj s výhledem na Svatý Kopeček je vybaven luxusní koupelnou s masážní sprchou, aromaterapeutickou kosmetikou Rituals, fénem a županem. Dále je hostům k dispozici Nespresso kávovar, čajový set, voda Nartes, tyčinky NUTREND, TV s plochou obrazovkou a trezor. V ceně je zahrnutý neomezený vstup do fitness a bohatá snídaně. Samozřejmostí je Wi-fi, klimatizace a bezplatné parkování.

Virtuální prohlídka

Vítěz v kategorii „Hotely“ za rok 2023 společnosti Amazing Places.


 

 

Jakým způsobem u nás můžete platit?