Nejbližší akce

Hotel
1. 1. - 30. 6. 2022
Pobytové balíčky
Toužíte zažít dokonalý relax a vychutnat si zasloužený odpočinek? Přijeďte k nám do unikátního hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Během pobytu zrelaxujete v našich luxusních privátních wellness pokojích, namasírují vás masérky z Bali a Filipín a milovníci sportu si naplno užijí největší hotelové fitness centrum v České republice. Zážitek z Vašeho pobytu umocní restaurace s výtečnou kuchyní a kavárnou s domácími dezerty.
Číst celé
Restaurant
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce
Fitness
26. 5. - 12. 6. 2022
Permanentka 3+1
Léto je za dveřmi a my pro Vás máme jedinečnou nabídku. Pokud chcete být ve formě i v letních měsících, kupte si tří měsíční permanentku do fitness a k tomu máte měsíc cvičení zdarma. Permanentku lze zakoupit do 12. 6. 2022.
Číst celé
Wellness
21. 3. - 30. 6. 2022
Novinka – Celotělový kokosový peeling
Luxusní terapie, která dokonale zrelaxuje a celkově omladí pokožku. Celotělový kokosový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a omlazuje pokožku a pomáhá k celkové cirkulaci krve. Během kokosového peelingu dochází k otevírání kožních pórů a tím také k odplavování škodlivin z Vašeho těla. Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete svému tělu důkladné vyhlazení a zajistíte své pokožce svěží a zářivý vzhled.
Číst celé
Congress
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce

Plánované akce