Nejbližší akce

Hotel
10. 4. - 31. 12. 2023
Nové zážitky bez ubytování
Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný zážitek v NUTREND World, na který se jen tak nezapomíná. Nově jsme si pro vás připravili zážitkové balíčky bez ubytování – můžete k nám nyní přijet "jen na otočku" a vychutnat si chvíle plné skvělého jídla, relaxace a aktivního odpočinku.
Číst celé
Restaurant
15.-17. 6. 2023
Mořské plody a ryby
Přijďte si k nám vychutnat rybí speciality a vybrané mořské plody. Připraveny pro vás budou různé variace mořských pokrmů s širokou nabídkou příloh. Těšit se můžete např. na steak z mečouna, mořského ďasa, pražmu nebo humra na různé způsoby. Ochutnat můžete také chapadla kalamáry, krevety, slávky a mušle. Věříme, že návštěva naší restaurace pro vás bude gurmánským zážitkem. Těšíme se na Vás!
Číst celé
Fitness
11. 6. 2023
Jóga pro lymfatický systém
Při praxi jógy se aktivují vaše svaly, čímž se masírují lymfatické cesty a prokrvují mízní uzliny, což má na rozproudění lymfy blahodárný vliv. Díky lymfatickému systému jsou z těla odváděny škodlivé látky, které se tvoří uvnitř, ale i ty, které do těla vnikají zvenku. Protože lymfatický systém nemá svoji vlastní pumpu, která by zajišťovala proudění lymfy, musíme mu pomoct my, a to pohybem. Přijďte si k nám dát prodlouženou lekci jógy!
Číst celé
Wellness
1. 6. - 31. 12. 2023
Dárkové poukazy
Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem? Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Bali a Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek. Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci.
Číst celé
Congress
2. 1. - 1. 12. 2023
Využijte náš Congress!
Nutrend World Congress je ideální místo pro uspořádání konferencí, seminářů či firemního teambuildingu. Na míru Vám sestavíme individuální nabídku dle Vašich požadavků na celodenní občerstvení, včetně zajištění večerního programu pro vaše hosty.
Číst celé

Plánované akce