Nejbližší akce

Hotel
1. 5. - 31. 12. 2021
Pobytové balíčky
Toužíte zažít dokonalý podzimní relax a vychutnat si zasloužený odpočinek? Přijeďte k nám do unikátního hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Během pobytu zrelaxujete v našich luxusních privátních wellness pokojích, namasírují vás masérky z Bali a Filipín a milovníci sportu si naplno užijí největší hotelové fitness centrum v České republice. Zážitek z Vašeho pobytu umocní restaurace s výtečnou kuchyní a kavárnou s domácími dezerty.
Číst celé
Restaurant
31. 10. 2021
Halloween Brunch
Dne 31.10. nás čeká nejděsivější svátek v roce Halloween a my jsme si pro Vás připravili brunch s tématicky laděným rautem. Kdysi si na sebe lidé navlékali masky a převleky, aby se chránili proti zlým duchům, ale u nás v Nutrend Worldu máme pro děti, které přijdou v masce, připravenou sladkou odměnu. Dále se děti mohou těšit na zábavné tvoření v dílničce i strašidelnou atmosféru. Přijďte se bát k nám do Nutrend Worldu. Těšíme se na Vás!
Číst celé
Fitness
13. 11. 2021
Sebeobrana pro ženy
Připravili jsme si pro vás jedinečný vzdělávací kurz sebeobrany pro ženy. V průběhu kurzu si osvojíte základní techniky systému Krav maga, které vás naučí, jak se ubránit v nebezpečných situacích, které vás můžou potkat v reálném životě na ulici. Při trénincích bude kladen důraz na útoky, které jsou typické při napadení žen; situace zjevného nepoměru sil, řešení nepříjemných situací v konfrontaci s muži, křik, útěk, atd. Není nutné mít za sebou jakoukoliv fyzickou či technickou přípravu. Kurzem vás provede zkušený lektor Michal Krivianszki.
Číst celé
Wellness
1. 10. - 1. 12. 2021
Náš tip na podzimní masáže
Náš Ayurvédská terapie je dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Rodilé masérky z Asie , kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta.tip na podzimní masáže.
Číst celé
Congress
31. 12. 2021
Silvestr 2021
Ještě nevíte, kde strávit nezapomenutelný Silvestr? Kde jinde než u nás v Nutrend Worldu! Čeká na Vás vzrušující program plný zábavy, hudby a výtečného jídla. Přijďte se rozloučit s posledním dnem roku 2021 právě k nám. Večer zahájíme bohatým rautem z různých koutů světa. Zažijete jedinečnou zábavu formou foto budky, necháte se vtáhnout do světa virtuální reality a očaruje Vás vystoupení našeho kouzelníka. Celým večerem Vás bude provázet DJ René a exkluzivním hostem bude Kamila Nývltová. Těšíme se na Vás!
Číst celé

Vybrané akce

Plánované akce