Nejbližší akce

Restaurant
22. 10. 2022
4. Narozeniny Nutrend World
V tomto roce oslavíme již 4. narozeniny našeho moderního komplexu Nutrend World. Přijďte tento významný den oslavit společně s námi. Hlavním hřebem večera bude narozeninové pětichodové degustační menu, které pro Vás připraví šéfkuchař Radek Pajer se svým týmem. Těšíme se na Vás!
Číst celé
Fitness
26. 10. 2022 - 22. 3. 2023
Fitness Party
Opět rozjíždíme naši oblíbenou Fitness Party! Přijďte si užít jedinečnou a unikátní sportovně-hudební show v NUTREND Worldu. Za podpory skvělých trenérů a doprovodu taneční hudby různých žánrů od zkušeného DJ Reného Jančíka zažijete nezapomenutelný kruháč. Těšit se můžete na welcome drink, soutěže či ochutnávku produktů NUTREND!
Číst celé
Wellness
1. 9. - 1. 12. 2022
Novinka – Celotělový kokosový peeling
Luxusní terapie, která dokonale zrelaxuje a celkově omladí pokožku. Celotělový kokosový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a omlazuje pokožku a pomáhá k celkové cirkulaci krve. Během kokosového peelingu dochází k otevírání kožních pórů a tím také k odplavování škodlivin z Vašeho těla. Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete svému tělu důkladné vyhlazení a zajistíte své pokožce svěží a zářivý vzhled.
Číst celé
Congress
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce

Plánované akce