Nejbližší akce

Hotel
15. 1. - 31. 12. 2024
Akční pobyty
Toužíte zažít dokonalý relax a vychutnat si zasloužený odpočinek? Přijeďte k nám do unikátního hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků.
Číst celé
Restaurant
1.-30. 6. 2024
Asijská kuchyně
Srdečně vás zveme do naší restaurace, kde po celý měsíc červen budete moci ochutnat typické pokrmy z asijské kuchyně. Připravte se na exotické chutě, pikantní kombinace a rozmanité ingredience, které vás zavedou na cestu po Dálném východě. Těšit se můžete například na tradiční jihovietnamské jídlo Bún bó Nam Bo, japonské Yakisoba kuře či na tapiokovo-banánový pudinkový dezert a další speciality... Těšíme se na vaši návštěvu!
Číst celé
Fitness
1. 5. - 31. 12. 2024
Solárium v NUTREND World
Přijďte k nám nově vyzkoušet MEGASUN K9S – nejmodernější solárium na trhu, dechberoucí design, inovativní technologie. Solárium MEGASUN K9S nabízí extra tmavé a dlouhotrvající opálení. Jedná se o 1. solárium na světě s čistě LED pleťovými diodami a také jediné MegaSunK9S solárium v Olomouci.
Číst celé
Wellness
20. 1. - 31. 12. 2024
Dárkové poukazy
Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem? Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek. Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci.
Číst celé
Congress
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce

Plánované akce