Nejbližší akce

Hotel
1. 5. - 31. 12. 2021
Pobytové balíčky
Toužíte zažít dokonalý relax a vychutnat si zasloužený odpočinek? Přijeďte k nám do unikátního hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Během pobytu zrelaxujete v našich luxusních privátních wellness pokojích, namasírují vás masérky z Bali a Filipín a milovníci sportu si naplno užijí největší hotelové fitness centrum v České republice. Zážitek z Vašeho pobytu umocní restaurace s výtečnou kuchyní a kavárnou s domácími dezerty.
Číst celé
Restaurant
5. 12. 2021
Mikulášský Brunch s nadílkou
V neděli 5. prosince zveme Vás i Vaše děti na Mikulášský brunch s nadílkou k nám do Nutrend Worldu. Nečekejte až Vám přistane balíček za oknem a přijďte si jej vyzvednout osobně. Navštíví nás totiž samotný Mikuláš, čert a anděl, kteří dětem předají nadílku plnou dobrot. Děti si u nás v kreativní dílničce mohou také ozdobit perníčky a užít si spoustu zábavy. Těšíme se na Vás!
Číst celé
Fitness
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce
Wellness
1. 10. - 1. 12. 2021
Náš tip na podzimní masáže
Náš Ayurvédská terapie je dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Rodilé masérky z Asie , kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta.tip na podzimní masáže.
Číst celé
Congress
31. 12. 2021
Silvestr 2021
Ještě nevíte, kde strávit nezapomenutelný Silvestr? Kde jinde než u nás v Nutrend Worldu! Čeká na Vás vzrušující program plný zábavy, hudby a výtečného jídla. Přijďte se rozloučit s posledním dnem roku 2021 právě k nám. Večer zahájíme bohatým rautem z různých koutů světa. Zažijete jedinečnou zábavu formou foto budky, necháte se vtáhnout do světa virtuální reality a očaruje Vás vystoupení našeho kouzelníka. Celým večerem Vás bude provázet DJ René a exkluzivním hostem bude Kamila Nývltová. Těšíme se na Vás!
Číst celé

Vybrané akce

Plánované akce