Nejbližší akce

Hotel
1. 2. - 31. 8. 2023
Ajurvédský víkendový balíček
Privátní wellness, rodilé masérky z Filipín, luxusní ubytování v designových pokojích. Prožijte dokonalý víkend po náročném pracovním týdnu v našem hotelu! Užijte si uvolňující ajurvédské masáže prováděné rodilými masérkami a vychutnejte si ajurvédské čaje. Dokonalý relax podtrhne luxusní privátní wellness pokoj s finskou saunou, vířivou vanou a kosmetikou Rituals připravenou speciálně pro vás.
Číst celé
Restaurant
14.-18. 2. 2023
Valentýn v NUTREND World
Ať už den svatého Valentýna slavíte nebo vás nechává chladnými, pozváním vaší drahé polovičky na večeři při svíčkách rozhodně nic nezkazíte. Ba naopak, užijete si společně strávený čas a dokonale romantickou atmosférou. Přijďte k nám prožít romantický večer a vychutnejte si speciální valentýnské menu sestavené naším šéfkuchařem. Nabízíme vám také možnost zakoupení dárkového poukazu na párovou valentýnskou masáž za zvýhodněnou cenu.
Číst celé
Fitness
7. 2. - 31. 8. 2023
Gravidjóga
Pro nastávající maminky otevíráme lekci bezpečného cvičení v těhotenství. Pod vedením zkušené instruktorky Elišky Papouškové se naučíte uklidnit svou mysl, soustředit se na své tělo a napojit se na nenarozené dítě. Těhotenská hathajóga je klidný, posilující a protahovací styl jógy, který dodá tělu sílu a energii pro porod.
Číst celé
Wellness
1. 2. - 31. 3. 2023
Wellness Happy Hours
Využijte nabídky našich privátních SPA pokojů, unikátní koncept pouze v NUTREND World. Naprosté soukromí, dokonalý relax, široká nabídka aromaterapeutických olejů a vířivá vana napuštěná vždy pouze pro Vás. Na každém z pokojů se nachází finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou navíc provoněny luxusními aromaterapeutickými vůněmi Rituals.
Číst celé
Congress
1. 2. - 31. 3. 2023
Využijte náš Congress!
Nutrend World Congress je ideální místo pro uspořádání konferencí, seminářů či firemního teambuildingu. Nyní jsme si pro Vás připravili akční nabídku 10% slevu na pronájem sálu a 20% slevu na produkty NUTREND, které lze zakoupit v našem hotelovém komplexu. Na míru vám sestavíme individuální nabídku dle vašich požadavků na celodenní občerstvení, včetně zajištění večerního programu pro vaše hosty.
Číst celé

Plánované akce