Nejbližší akce

Hotel
10. 4. - 31. 12. 2023
Nové zážitky bez ubytování
Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný zážitek v NUTREND World, na který se jen tak nezapomíná. Nově jsme si pro vás připravili zážitkové balíčky bez ubytování – můžete k nám nyní přijet "jen na otočku" a vychutnat si chvíle plné skvělého jídla, relaxace a aktivního odpočinku.
Číst celé
Restaurant
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce
Fitness
15. 10. 2023
Jóga pro psychickou pohodu
Účelem jógy je ovlivňovat naši mysl, fungování smyslů a vnímání reality. Ásany spolu s dechovými technikami kultivují vnitřní prostředí a navozují stavy klidu mysli a přesně tam je cílený tento jógový speciál. V rámci lekce budeme pracovat s dechem, hledat opory a sílu pro zvládání strachu a nepohody bez užívání léků a hledání rozptýlení ve vnějším světě.
Číst celé
Wellness
1. 6. - 31. 12. 2023
Dárkové poukazy
Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem? Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Bali a Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek. Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci.
Číst celé
Congress
Žádné akce
Podívejte se na naše ostatní akce

Plánované akce