Nejbližší akce

Hotel
15. 1. - 31. 12. 2024
Pobytové balíčky
Toužíte zažít dokonalý relax a vychutnat si zasloužený odpočinek? Přijeďte k nám do unikátního hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků.
Číst celé
Restaurant
1.-29. 2. 2024
Raw & Grill
Na únor jsme si pro vás připravili variaci tatarákových mas. Těšit se můžete na různé typy hovězích tataráků napříč světem. Ti z vás, co mají rádi pokrmy z grilu a pořádný kus masa, si mohou vychutnat i různorodou nabídku steaků a ryb. Těšíme se na vaši návštěvu.
Číst celé
Fitness
13. 3. 2024
Fitness PARTY!
Přijďte si užít výjimečnou unikátní sportovně – hudební show v NUTREND World. Za podpory skvělých trenérů a doprovodu taneční hudby různých žánrů od zkušeného DJ Reného Jančíka zažijete nezapomenutelný kruhový trénink! Těšit se můžete na welcome drink, soutěže či ochutnávku produktů NUTREND!
Číst celé
Wellness
20. 1. - 31. 12. 2024
Dárkové poukazy
Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem? Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Bali a Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek. Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci.
Číst celé
Congress
13. 3. 2024
Benefiční koncert pro děti
Ponořte se do harmonických zvuků, tvořených zpěvem a hudebními nástroji přírodních národů 5 kontinentů. Koncertem vás provede hudebnice Lucie Tomková, která vám přinese uvolnění a naladění do vnitřního klidu a pohody. Celková cena z koupi vstupenky poputuje na podporu dětí s autismem z Mateřské školy Blanická v Olomouci.
Číst celé

Plánované akce