Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem?

Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Bali a Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek.

Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci. Po předchozí dohodě s recepcí je možné zaslat dárkový poukaz poštou.

Restaurant

 

Dárkový poukaz
500 Kč / 1 000 Kč / 2 000 Kč

Obdarujte své nejbližší poukazem do Restaurace Nutrend World v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč.

Restaurace Nutrend World je jedinečným místem, kde se setkává tým profesionálů, který vaří jen z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Některé produkty si připravujeme sami – vyrábíme si těstoviny, pečeme si domácí chleba a sladké pečivo a používáme vlastní bylinky. Všechna jídla pro Vás připravujeme s láskou a věříme, že návštěva naší restaurace pro Vás bude gastronomickým zážitkem.

Koupit poukaz

Wellness SPA Room

Buddha Spa room (až 6 relaxačních míst)
Usmějte se a svět se usměje na Vás…
2.500 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Vodní postel pro dokonalou relaxaci
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • Krb
 • Láhev Prosecca, tapas a ovoce v ceně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Happy Buddha
 • Župany, pantofle

Koupit poukaz 

Ayurveda Spa room (až 4 relaxační místa)
Přirozená krása díky vnitřní harmonii…
1.900 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Ayurveda
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (za poplatek 638 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Koupit poukaz

Sakura Spa room (až 4 relaxační místa)
Oslavte každý den jako nový začátek…
1.900 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Sakura
 • Župany, pantofle
 • SPA room service ((za poplatek 638 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Koupit poukaz

Masáže

TIP Abhyanga
Ayurvédská celotělová masáž.
1.250 Kč / 60 min.
1.680 Kč / 90 min.

Ayurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitamíny, pružnost, jemnost a v neposlední řadě ji krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů a zlepšení činnosti oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla, a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, neboť uvolňuje napětí a stres. Zároveň je vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 terapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň dvakrát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.

Koupit poukaz

Aroma masáž
Celotělová relaxační masáž, navozující klid a harmonii.
1.350 Kč / 60 min.

Díky jemným masážním hmatům a účinkům aroma oleje, dochází ke zklidnění mysli a příjemnému odpočinku, odbourávání únavy a celkového napětí. Aroma masáž také přispívá ke klidnému spánku. Výběr ze tří aroma olejů.

Koupit poukaz

Shirodhara
Královská ayurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”.
2.550 Kč / 90 min.

Královská ayurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”. 
Hluboké relaxační účinky, působí při nespavosti, stresu, bolestech hlavy.

Královská ayurvédská terapie Shirodhara je proslulá jako nejvíce relaxační ayurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích spojených s hlavou, očima či ušima. Dále také působí při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální je smýt z vlasů až druhý den.

Koupit poukaz

NEW Celotělový kokosový peeling.
Luxusní terapie, která dokonale zrelaxuje a celkově omladí pokožku.
2.550 Kč / 90 min.

Celotělový kokosový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a omlazuje pokožku a pomáhá k celkové cirkulaci krve.

Během kokosového peelingu dochází k otevírání kožních pórů a tím také k odplavování škodlivin z Vašeho těla. Díky celotělové ajurvédské masáži kokosovým krémem, která po celotělovém peelingu následuje, bude Vaše pokožka po terapii hladká a lehká. Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete svému tělu důkladné vyhlazení a zajistíte své pokožce svěží a zářivý vzhled.

Koupit poukaz

Pindasvedan
Ayurvédská masáž celotělová s použitím bylinných měšců.
2.100 Kč / 90 min.

Ayurvédská masáž celého těla, spojená s masáží nahřátými bylinnými měšci. Masáž uvolňuje a prohřívá svaly, působí relaxačně, použité byliny a olej jsou prospěšné pro pokožku.

Spojení ayurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí. Mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2 až 3× týdně po dobu několika měsíců.

Koupit poukaz

Thai
Thajská masáž olejová celotělová.
1.250 Kč / 60 min.
1.680 Kč / 90 min.

Thajská olejová masáž celého těla napravuje i dlouhodobé bloky, prokrvuje organismus, je přílivem nové energie.

Thajskou olejovou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů. Její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.

Koupit poukaz

Phillipines
Filipínská celotělová masáž.
1.350 Kč / 60 min.
1.780 Kč / 90 min.

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž účinnou při odbourávání nahromaděného stresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energii z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu. Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

Koupit poukaz 

Hot stones
Celotělová masáž lávovými kameny.
1.300 Kč / 60 min.
1.850 Kč / 90 min.

Tradiční masáž lávovými kameny prohřívá organismus, působí relaxačně a odbourává vnitřní neklid.

Tradiční filipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, obličej i chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu cítíme vnitřní chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.

Koupit poukaz

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva.
2.450 Kč / 60 min.

Exkluzivní celotělová masáž pro dva.

Jako bonus našeho spa si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na Vás čeká šálek pravého ceylonského čaje.

Koupit poukaz

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje s maskou.
1.090 Kč / 60 min.

Uvolňující masáž s ošetřením pleti růžovou vodou působí relaxačně, prokrvuje pleť a pomáhá proti vráskám.

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.

Koupit poukaz

Masáž zad
Masáž svalů na zádech.
750 Kč / 30 min.

Relaxační masáž zad, která dokáže zároveň odstranit i dlouhodobější bloky. Ideální k uvolnění namožených či zatuhlých svalů.

Koupit poukaz

Masáž nohou
Masáž chodidel.
750 Kč / 30 min.

Masáž nohou včetně akupresurních bodů na chodidlech. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti unavených nohou, pozitivně působí na oběhový systém.

Koupit poukaz

Dětská masáž
Ayurvédská masáž dětí.
690 Kč / 30 min.

Zklidňující masáž pro děti ve věku od 3 let. Pravidelná masáž přispívá ke správnému vývoji  pohybového aparátu a ke klidnému spánku. Použitý olej je prospěšný i pro citlivou dětskou pokožku.

Koupit poukaz

Masáž v těhotenství
Uvolňující masáž pro nastávající maminky.
750 Kč / 30 min.

Uvolňující a relaxační terapie pro nastávající maminky, doporučujeme od 5. měsíce těhotenství.

Pomáhá především při bolestech namáhaných zad, zmírňuje otoky nohou, použitý olej napomáhá proti výskytu strií. Speciálně přizpůsobené, jemné masážní techniky jsou prospěšné pro optimální vývoj a polohu plodu, mamince navozují dokonalou relaxaci. Masáž se doporučuje v délce min. 30 minut. Pokud těhotenství probíhá bez větších obtíží, může trvat až 60 minut.

Koupit poukaz

Sportovní masáže

Ayurvédská sportovní Nutrend masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou.
1.300 Kč / 60 min.
1.750 Kč / 90 min.
 • Masáže zaměřené na protažení a povolení zatuhlých svalů po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na konkrétní oblast – záda, ruce, třísla, kolena, chodidla.
 • Možná kombinace s koupelemi – byliny uvolňující bolest, regenerace namožených svalů, prohřátí – následná masáž.
 • Double sportovní masáž – protahující masáž provedená dvěma terapeuty.
 • Speciální masáž chodidel pro běžce, cyklisty – tlaková masáž.
 • Masáže v kombinaci s bylinnými balzámy na uvolnění bolesti, prohřátí svalů, zklidnění po sportovní zátěži.
 • Uvolňující thajská masáž v kombinaci s chůzí po nohou a zádech masírovaného.

Koupit poukaz

Pobytové balíčky

Active pobytový balíček s wellness pro 2 osoby
Balíček šitý na míru pro hosty, kteří mají rádi sport a dokonalý relax.
5 000 Kčod 3 950 Kč / noc

Přijeďte si protáhnout své svaly, vyčistit hlavu a načerpat energii. Společně s naším osobním trenérem absolvujete trénink ve špičkově vybaveném fitness a provedeme Vám analýzu složení těla přístrojem InBody. Po tréninku zrelaxujete v našem luxusním privátním wellness s finskou saunou, vířivou vanou a zážitkovou sprchou, které umocní Váš zážitek z pobytu.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji Superior pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový osobní trénink s trenérem pro 2 osoby
 • 1 x INBODY diagnostika pro 2 osoby (analýza složení těla)
 • 1 x 60minutový vstup do luxusního privátního wellness Ayurveda / Sakura
 • 20% sleva na masáže dle vlastního výběru
 • bohatá snídaně formou bufetu
 • neomezený vstup do fitness
 • úschova kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Letní rodinná dovolená
S dětmi můžete vyrazit ZDARMA například do vyhlášené ZOO Olomouc na Svatém Kopečku.
4 916 Kč od 3 580 Kč / noc

Milujete zdravý životní styl, sport, skvělé jídlo a poznávání?

Náš hotelový komplex nabízí moderní pokoje promyšlené do posledního detailu, jedno z největších fitness center v České republice, výtečnou kuchyni a širokou nabídku wellness služeb, včetně masáží prováděnými rodilými masérkami z Filipín a Bali. Hotelový komplex se nachází v klidné lokalitě a je skvělým výchozím bodem do historického centra Olomouce
i přilehlého okolí, které je protkáno cyklostezkami a přímo vyzývá k výletům.
S dětmi můžete vyrazit například do vyhlášené ZOO Olomouc na Svatém Kopečku a vstupenky do něj jsou součástí našeho exkluzivního balíčku.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji Superior pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový rodinný vstup do luxusního privátního wellness Ayurveda nebo Sakura spa room (hydromasážní vana, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, k dispozici voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • rodinný vstup do ZOO Olomouc
 • polopenze pro 2 osoby (snídaně formou bufetu a tříchodová večeře), dítě do 3,99 let zdarma
 • neomezený vstup do fitness
 • úschova kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Letní relax pro 2 osoby
Nejluxusnější privátní wellness, ayurvédské masáže a výtečná kuchyně pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.
5 995 Kčod 4 800 Kč / noc

Zažijte příval nové energie v našem nově otevřeném hotelovém komplexu Nutrend World v Olomouci. Odpočiňte si od starostí všedních dnů a dokonale zrelaxujte své tělo i mysl. Nejluxusnější privátní wellness s občerstvením, rodilé masérky z Filipín a Bali, ayurvédské masáže a výtečná kuchyně. Nejen to pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 90minutový vstup do nejluxusnějšího privátního wellness Buddha Spa room (hydromasážní vana, vodní postel, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, krb, lahev prosecca, ovocná mísa, tapas, voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • polopenze pro 2 osoby (snídaně formou bufetu a tříchodová večeře), dítě do 3,99 let zdarma
 • 20% sleva na masáže dle výběru
 • 1 x lahev prosecca na pokoj (při rezervaci na 2 noci)
 • neomezený vstup do fitness
 • úschova kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Ajurvédský víkend
Prožijte dokonalý víkend po náročném pracovním týdnu v našem hotelovém komplexu.
5 600 Kč od 4 450 Kč / noc

Privátní wellness, rodilé masérky z Filipín a Bali, luxusní ubytování v designových pokojích.

Prožijte dokonalý víkend po náročném pracovním týdnu v našem hotelu! Užijte si uvolňující ayurvédské masáže prováděné rodilými masérkami a vychutnejte si ayurvédské čaje. Dokonalý relax podtrhne luxusní privátní wellness pokoj s finskou saunou, vířivou vanou a kosmetikou Rituals připravenou speciálně pro Vás.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový rodinný vstup do luxusního privátního wellness Ayurveda / Sakura Spa room (hydromasážní vana, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • 2 x 60minutová celotělová ayurvédská masáž
 • bohatá snídaně formou bufetu
 • late check out do 12:00
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz