Recepční – hotel

Přijmeme recepční do našeho hotelového komplexu NUTREND World na HPP nebo DPP. Náplní práce je zajišťování plynulého chodu recepce, telefonická a písemná komunikace s hosty, ubytování hostů, prodej dárkových poukazů a kosmetiky Rituals, přijímaní rezervací na masáže a wellness atd. Jedná se o denní a noční dvanáctihodinové směny.

Požadujeme:

  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • příjemné vystupování
  • angličtinu na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem, druhý jazyk výhodou
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • příplatky za víkendy a noční směny
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • pracovní benefity – stravenkový paušál, personální snídaně, sleva 30% do podnikové prodejny NUTREND, možnost zřízení karty Multisport, sleva 50% na zboží Under Armour
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
Kuchař/ka

Přijmeme kuchaře do restaurace našeho hotelového komplexu NUTREND World. Jedná se o práci na HPP.

Požadujeme:

  • praxe v oboru není nutná, rádi Vás zaučíme

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • kvartální odměny
  • příplatky za víkendy
  • 30 % sleva na veškeré produkty NUTREND
  • vzdělávací kurzy
Barman/ka, číšník/servírka

Do restaurace NUTREND World hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici barman, číšník, servírka. Očekáváme svědomitost, nápaditost a chuť zkoušet nové věci a vzdělávat se. Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden.

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na HPP v příjemném a přátelském kolektivu v prostředí špičkové restaurace. Samozřejmostí je adekvátní mzdové ohodnocení, stravenky a další benefity.

Požadujeme:

Nabízíme:

Lektor/ka skupinových cvičení se specializací

Hledáme certifikované lektory na skupinové lekce.

Požadujeme:

  • prokazatelné vzdělání v oblasti sportu a fitness
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost
  • energické a profesionální vystupování
  • komunikační schopnosti
  • praxe ve vedení skupinových lekcí

Nabízíme:

  • možnost práce na DPP
  • práci v exkluzivním prostředí včetně bonusových výhod využívání sportovních aktivit
  • marketingovou podporu vašich lekcí
Osobní a dozorový trenér/ka

Hledáme do našeho fitness centra certifikovaného osobního a dozorového trenéra.

Požadujeme:

  • trenérská licence a praxe v oboru
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • flexibilita
  • organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost
  • reprezentativní vystupování
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce v mladém kolektivu

Popis pracovní pozice:

  • dozorování klientů
  • vedení skupinových lekcí, EMS tréninků, měření InBody, osobních tréninků
  • úklid strojů, kontrola a dodržování provozního řádu ve fitness

Pracovní doba:

  • všední dny: ranní směna 6.00 – 14.30 hod., odpolední směna 13.30 – 22.00 hod.
  • víkendy: 6.00 – 19.00 hod. (1 x měsíčně)

Pracovní benefity:

  • sleva 30 % na produkty NUTREND
  • možnost zřízení karty MultiSport
  • sportovní oblečení značky Under Armour
  • 50 % sleva na nákup oblečení značky Under Armour
  • neomezený vstup do našeho fitness
  • příspěvek na školení a semináře v oblasti fitness

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v PDF  společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas se zpracováním OÚ musí být přiložen ke každému zaslanému životopisu! Bez tohoto souhlasu nebudou životopisy dále zpracovány a budou skartovány či vymazány. Souhlas se zpracováním OÚ STAHUJTE ZDE