Kuchař

Do restaurace Nutrend World hledáme nového kolegu či kolegyni

na pozici KUCHAŘ

Ideální kandidát by měl mít adekvátní vzdělání v oboru gastronomie a předchozí zkušenosti budou velkou výhodou. Dále očekáváme svědomitost, nápaditost a chuť zkoušet nové věci a vzdělávat se. Jedná se o práci na krátký / dlouhý týden.

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na HPP v příjemném a přátelském kolektivu v prostředí špičkové restaurace. Samozřejmostí je adekvátní mzdové ohodnocení, stravenky a další benefity.

Recepční

Přijmeme recepční na HPP do našeho hotelu Nutrend World. Náplní práce je telefonická i písemná komunikace s hosty, zajišťování plynulého chodu recepce, proces ubytování hostů atd.

Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost. Taktéž požadujeme angličtinu na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem.

Jedná se o denní a noční směny.

Nabídnout Vám můžeme velmi dobré platové ohodnocení, stravenky, atd.

 

Barman, číšník, servírka

Do restaurace Nutrend World hledáme nového kolegu či kolegyni

na pozici Barman, číšník, servírka

Ideální kandidát by měl mít adekvátní vzdělání v oboru a předchozí zkušenosti budou velkou výhodou. Dále očekáváme svědomitost, nápaditost a chuť zkoušet nové věci a vzdělávat se. Jedná se o práci na krátký / dlouhý týden.

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na HPP v příjemném a přátelském kolektivu v prostředí špičkové restaurace. Samozřejmostí je adekvátní mzdové ohodnocení, stravenky a další benefity.

Vedoucí hotelové recepce

Přijmeme vedoucí hotelové recepce na HPP do našeho hotelu Nutrend World.

Náplň práce:

  • vedení týmu recepčních
  • zajištění plynulého chodu recepce
  • práce se systémem Hotel Time
  • práce s rezervačními systémy Booking.com, Expedia.com atd.

Podmínkou je předchozí zkušenost s prací na hotelové recepci.

Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost. Taktéž požadujeme angličtinu na výborné komunikativní úrovni slovem i písmem (min. úroveň B2). Další cizí jazyk výhodou.

Nabídnout Vám můžeme velmi dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky atd.

Cukrář/ka

Do cukrárny Nutrend World hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Cukrář/ka.

Ideální kandidát by měl mít adekvátní vzdělání v oboru a předchozí zkušenosti budou velkou výhodou. Dále očekáváme svědomitost, nápaditost a chuť zkoušet nové věci a vzdělávat se.

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na HPP, zkrácený úvazek nebo DPP v příjemném a přátelském kolektivu v moderním prostředí. Samozřejmostí je adekvátní mzdové ohodnocení, stravenky a další benefity.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v PDF  společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu:

 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas se zpracováním OÚ musí být přiložen ke každému zaslanému životopisu! Bez tohoto souhlasu nebudou životopisy dále zpracovány a budou skartovány či vymazány. Souhlas se zpracováním OÚ STAHUJTE ZDE