Kosmetika Rituals nabízí luxusní produkty určené pro péči o tělo a pleť i bytovou kosmetiku. Filozofie Rituals spočívá ve štěstí, spokojenosti a radostném prožívání přítomného okamžiku. Produkty Rituals Vám pomohou právě tento pocit navodit. Zastavte se a proměňte obvyklou rutinu v příjemný okamžik naplněný radostí. Dopřejte si malý luxus při běžných každodenních činnostech a proměňte je v kouzelné rituály plné pohody.

 

THE RITUAL OF AYURVEDA

Ayurveda vznikla před více než 5000 lety v Indii. Tato starověká filozofie je založená na obnovení vnitřní harmonie a pečování o tělo a duši. Najděte svoji vnitřní harmoni s naší řadou produktů Ayurveda a krása bude přirozeně následovat.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Indická růže a himalájský med, ingredience použité v této kolekci, Vám pomůžou začít den s vnitřní harmonií.

 • INDICKÁ RŮŽE
  Růže je symbolem čistoty a lásky a její jemná, sladká vůně Vám dodá pozitivní energii. Je hojně využívána pro své zvláčňující a vyživující vlastnosti a pokožce dodává mladistvý vzhled.
 • SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ
  Mandlový olej je bohatý na proteiny a vitamíny, díky nimž bude vaše pokožka vždy jemná, hebká a dostatečně vyživená. Podporuje také regeneraci pokožky, chrání ji a zlepšuje její elasticitu.

 

THE RITUAL OF SAKURA

Po staletí slaví v Japonsku každoroční opadávání květů Sakury, které symbolizuje probouzení přírody, krásu a pomíjivost života. Inspirováni touto tradicí jsme vytvořili řadu produktů Sakura, díky které můžete prožít každý den jako nový začátek.

SLOŽENÍ KOLEKCE

Užijte si den s luxusní, jemnou vůní rýžového mléka a třešňového květu.

 • KVĚT TŘESNĚ
  Květům ze stromu Sakura (japonské třešně) japonští básníci také říkají „jarní sníh“. V Japonsku jsou tyto květy už od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jejich jemná vůně Vás dokonale uvolní.
 • RÝŽOVÉ MLÉKO
  Rýže je v Asii považována za symbol hojnosti, štěstí a plodnosti. Extrakt z rýžového mléka Vaši pokožku rozzáří a zanechá ji jemnou a hebkou.

 

THE RITUAL OF KARMA

Inspirován hinduistickou filozofií byl The Ritual of Karma navržen tak, aby Vás naučil pečovat o sebe sama a své dobro a využívat pozitivní přístup k životu. Obohacen o vůni lotosu a bílého čaje Vám The Ritual of Karma přináší produkty pro Vaše tělo i domácnost. Ponořte se do pozitivní letní energie a zrelaxujte svou mysl, tělo i duši.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Zrelaxujte svoje tělo, mysl a duši s produkty z řady The Ritual of Karma.

 

 • LOTOS
  Lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je znám pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 • BÍLÝ ČAJ
  Bílý čaj je pěstován a sklízen především v Číně. Méně často na něj narazíte také v Nepálu severním Thajsku, jižní Srí Lance nebo v Indii. Bílý čaj propůjčuje našim produktům svěží, čistou, květinovou vůni a zbystřuje smysly.

 

THE RITUAL OF HAPPY BUDDHA

Ve starověké Číně, před 1100 lety, byl Smějící se Buddha slavný mnich, jehož legendární úsměv přinášel štěstí kamkoliv přišel. Inspirováni touto tradicí, přináší naše produkty z řady Happy Buddha štěstí v každodenním životě i Vám.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Vůně sladkého pomeranče a cedrového dřeva Vás naplní energii a dobrou náladou.

 • SLADKÝ POMERANČ
  Kořeněná, ale zároveň sladká vůně sladkého pomeranče Vás naplní energií a dobrou náladou. V Číně je oranžová barva symbolem zlata a bohatství. Darování pomeranče tak vyjadřuje přání štěstí a prosperity.
 • CEDROVÉ DŘEVO
  Majestátní strom cedru poskytuje stín starobylým japonským chrámům a palácům. Stále zelené stromy jsou symbolem statečnosti a nesmrtelnosti. Olej z cedrového dřeva má povzbuzující, dřevitou vůni.

 

THE RITUAL OF JING

Řada The Ritual of Jing je inspirována starodávným čínským jing, přestavuje ticho, klid a odpočinek. Napomáhá zlepšit a udržet si celkovou pohodu a klid. Kolekce je určena ke klidnému stavu mysli, odpočinku a napomáhá najít cestu k vnitřnímu klidu.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Kolekce luxusních výrobků pro domácnost a tělo obohacena o éterické oleje, jako je levandule, lotos, santalové dřevo a jujube.

 • LOTOS
  Lotosovým květům se daří v klidné, bahnité vodě a jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu na Dálném východě. Bílý lotos je také symbolem míru.
 • JUJUBE
  V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k vytvoření klidného stavu mysli.

 

THE RITUAL OF HAMMAM

Hammam je jedna z nejstarších očistných tradic na světě. Tyto parní lázně z Východu očišťují tělo i duši. Inspirování tímto starověkým rituálem jsme pro vás vytvořili řadu produktů Hammam. Zavřete oči a zažijte lázně Hammam i ve Vašem domově.

SLOŽENÍ KOLEKCE

Rozmarýn a eukalyptus z řady The Ritual of Hammam Vám dodají energii na celý den.

 • EUKALYPTUS
  Eukalyptus je aromatický strom, jehož olej je hojně využíván pro svou svěží a energizující vůni, která osvěží Vaše tělo i mysl.
 • ROZMARÝN
  Rozmarýn byl ve starověké medicíně využíván k posílení paměti. Dnes je ceněn především pro své hřejivé, bylinkové aroma a revitalizační vlastnosti.

 

THE RITUAL OF SAMURAI

Starověký japonský bojovník Samurai věnoval velkou pozornost svému vzhledu. Pečlivá péče o vzhled měla velkou tradici a měla podpořit jejich sílu, vyrovnanost a sebedůvěru, aby byli úspěšní v bitvách a soubojích. Inspirováni těmito válečníky jsme vytvořili kolekci Samurai pro muže.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE
 • BAMBUS
  Bambus, který je známý pro své zklidňující vlastnosti a svěží vůni, symbolizuje odhodlání, flexibilitu a odolnost.
 • SANTALOVÉ DŘEVO
  Santalové dřevo je považován za posvátnou složku v mnoha starověkých kulturách a je ceněn pro jeho mužskou, dřevitou vůni.

 

THE RITUAL OF PRIVATE COLLECTION

Už od dávných dob lidé používali parfémy k tomu, aby vytvořili rovnováhu mezi tělem a duší. Krásná vůně promění jakoukoliv místnost, zlepší náladu a uchová se ve Vašich vzpomínkách. Nová Private Collection – rozdělena na svěží, bohatou a květinovou vůni – zaplní každou místnost jedinečnou atmosférou.