Kosmetika Rituals nabízí luxusní produkty určené pro péči o tělo a pleť i bytovou kosmetiku. Filozofie Rituals spočívá ve štěstí, spokojenosti a radostném prožívání přítomného okamžiku. Produkty Rituals Vám pomohou právě tento pocit navodit. Zastavte se a proměňte obvyklou rutinu v příjemný okamžik naplněný radostí. Dopřejte si malý luxus při běžných každodenních činnostech a proměňte je v kouzelné rituály plné pohody.

 

THE RITUAL OF AYURVEDA

Ayurveda vznikla před více než 5000 lety v Indii. Tato starověká filozofie je založená na obnovení vnitřní harmonie a pečování o tělo a duši. Najděte svoji vnitřní harmoni s naší řadou produktů Ayurveda a krása bude přirozeně následovat.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Indická růže a himalájský med, ingredience použité v této kolekci, Vám pomůžou začít den s vnitřní harmonií.

 • INDICKÁ RŮŽE
  Růže je symbolem čistoty a lásky a její jemná, sladká vůně Vám dodá pozitivní energii. Je hojně využívána pro své zvláčňující a vyživující vlastnosti a pokožce dodává mladistvý vzhled.
 • SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ
  Mandlový olej je bohatý na proteiny a vitamíny, díky nimž bude vaše pokožka vždy jemná, hebká a dostatečně vyživená. Podporuje také regeneraci pokožky, chrání ji a zlepšuje její elasticitu.

 

THE RITUAL OF SAKURA

Po staletí slaví v Japonsku každoroční opadávání květů Sakury, které symbolizuje probouzení přírody, krásu a pomíjivost života. Inspirováni touto tradicí jsme vytvořili řadu produktů Sakura, díky které můžete prožít každý den jako nový začátek.

SLOŽENÍ KOLEKCE

Užijte si den s luxusní, jemnou vůní rýžového mléka a třešňového květu.

 • KVĚT TŘESNĚ
  Květům ze stromu Sakura (japonské třešně) japonští básníci také říkají „jarní sníh“. V Japonsku jsou tyto květy už od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jejich jemná vůně Vás dokonale uvolní.
 • RÝŽOVÉ MLÉKO
  Rýže je v Asii považována za symbol hojnosti, štěstí a plodnosti. Extrakt z rýžového mléka Vaši pokožku rozzáří a zanechá ji jemnou a hebkou.

 

THE RITUAL OF KARMA

Inspirován hinduistickou filozofií byl The Ritual of Karma navržen tak, aby Vás naučil pečovat o sebe sama a své dobro a využívat pozitivní přístup k životu. Obohacen o vůni lotosu a bílého čaje Vám The Ritual of Karma přináší produkty pro Vaše tělo i domácnost. Ponořte se do pozitivní letní energie a zrelaxujte svou mysl, tělo i duši.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Zrelaxujte svoje tělo, mysl a duši s produkty z řady The Ritual of Karma.

 

 • LOTOS
  Lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je znám pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 • BÍLÝ ČAJ
  Bílý čaj je pěstován a sklízen především v Číně. Méně často na něj narazíte také v Nepálu severním Thajsku, jižní Srí Lance nebo v Indii. Bílý čaj propůjčuje našim produktům svěží, čistou, květinovou vůni a zbystřuje smysly.

 

THE RITUAL OF MEHR

Nejnovější kolekce pro domácnost a tělo inspirovaná sluncem Mehr vám zlepší náladu, dodá energii a podpoří vás v dnešním uspěchaném světě. Rituál Mehr oslavuje radost, která pramení z intenzivní a zářivé energie slunce, a pomáhá ji vnést do vašeho života.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Každý výrobek z této kolekce pro domácnost a tělo je obohacen o sladký pomeranč a cedrové dřevo, které zlepšují náladu a naplní vaši duši štěstím.

 • SLADKÝ POMERANČ
  Kořeněná, ale zároveň sladká vůně sladkého pomeranče Vás naplní energií a dobrou náladou. V Číně je oranžová barva symbolem zlata a bohatství. Darování pomeranče tak vyjadřuje přání štěstí a prosperity.
 • CEDROVÉ DŘEVO
  Majestátní strom cedru poskytuje stín starobylým japonským chrámům a palácům. Stále zelené stromy jsou symbolem statečnosti a nesmrtelnosti. Olej z cedrového dřeva má povzbuzující, dřevitou vůni.

 

THE RITUAL OF JING

Řada The Ritual of Jing je inspirována starodávným čínským jing, přestavuje ticho, klid a odpočinek. Napomáhá zlepšit a udržet si celkovou pohodu a klid. Kolekce je určena ke klidnému stavu mysli, odpočinku a napomáhá najít cestu k vnitřnímu klidu.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE

Kolekce luxusních výrobků pro domácnost a tělo obohacena o éterické oleje, jako je levandule, lotos, santalové dřevo a jujube.

 • LOTOS
  Lotosovým květům se daří v klidné, bahnité vodě a jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu na Dálném východě. Bílý lotos je také symbolem míru.
 • JUJUBE
  V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k vytvoření klidného stavu mysli.

 

THE RITUAL OF HAMMAM

Hammam je jedna z nejstarších očistných tradic na světě. Tyto parní lázně z Východu očišťují tělo i duši. Inspirování tímto starověkým rituálem jsme pro vás vytvořili řadu produktů Hammam. Zavřete oči a zažijte lázně Hammam i ve Vašem domově.

SLOŽENÍ KOLEKCE

Rozmarýn a eukalyptus z řady The Ritual of Hammam Vám dodají energii na celý den.

 • EUKALYPTUS
  Eukalyptus je aromatický strom, jehož olej je hojně využíván pro svou svěží a energizující vůni, která osvěží Vaše tělo i mysl.
 • ROZMARÝN
  Rozmarýn byl ve starověké medicíně využíván k posílení paměti. Dnes je ceněn především pro své hřejivé, bylinkové aroma a revitalizační vlastnosti.

 

THE RITUAL OF SAMURAI

Starověký japonský bojovník Samurai věnoval velkou pozornost svému vzhledu. Pečlivá péče o vzhled měla velkou tradici a měla podpořit jejich sílu, vyrovnanost a sebedůvěru, aby byli úspěšní v bitvách a soubojích. Inspirováni těmito válečníky jsme vytvořili kolekci Samurai pro muže.

 

SLOŽENÍ KOLEKCE
 • BAMBUS
  Bambus, který je známý pro své zklidňující vlastnosti a svěží vůni, symbolizuje odhodlání, flexibilitu a odolnost.
 • SANTALOVÉ DŘEVO
  Santalové dřevo je považován za posvátnou složku v mnoha starověkých kulturách a je ceněn pro jeho mužskou, dřevitou vůni.

 

THE RITUAL OF PRIVATE COLLECTION

Už od dávných dob lidé používali parfémy k tomu, aby vytvořili rovnováhu mezi tělem a duší. Krásná vůně promění jakoukoliv místnost, zlepší náladu a uchová se ve Vašich vzpomínkách. Nová Private Collection – rozdělena na svěží, bohatou a květinovou vůni – zaplní každou místnost jedinečnou atmosférou.