Ayurvédské masáže
Kosmetika Rituals
Privátní spa
Rodilé masérky

Ayurvédská terapie je

dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Rodilé masérky z Asie , kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta.

Součástí wellness jsou

i soukromé wellness pokoje s vířivkou, která je vždy čerstvě napuštěna pro každého nového klienta. Ambientní atmosféru SPA navíc umocní všudypřítomné svíčky a vonné tyčinky RITUALS, jakožto i meditativní hudba.

Wellness SPA rooms

Využijte nabídky privátních SPA pokojů, unikátní koncept pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax, široká nabídka aromaterapeutických olejů a vana napuštěná vždy pouze a jen pro Vás. Na každém z pokojů je i sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusními aromaterapeutickými vůněmi RITUALS. Toužíte vyzkoušet vodní postel? Ani to u nás není problém. Z hotelových pokojů navíc přejdete jen v županu do našeho wellness a ocitnete se doslova v jiném světě.

Buddha Spa room (až 6 relaxačních míst)
Usmějte se a svět se usměje na Vás…
2.500 Kč / 90 min.
1.590 Kč / 60 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Vodní postel pro dokonalou relaxaci
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • Krb
 • Láhev Prosecca (v ceně 2500 Kč / 90 min.)
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Happy Buddha
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (zajistíme občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA, v ceně 2500 Kč / 90 min.)
Ayurveda Spa room (až 4 relaxační místa)
Přirozená krása díky vnitřní harmonii…
1.800 Kč / 90 min.
1.190 Kč / 60 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Ayurveda
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)
Sakura Spa room (až 4 relaxační místa)
Oslavte každý den jako nový začátek…
1.800 Kč / 90 min.
1.190 Kč / 60 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Sakura
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Masáže a terapie

Masáže lze kombinovat. V případě konkrétních obtíží sestavujeme kombinace masáží na míru, či doplňujeme jinými terapiemi.

Abhyanga
Ayurvédská masáž celotělová
1.100 Kč / 60 min.
1.580 Kč / 90 min.

Ayurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitamíny, pružnost, jemnost a v neposlední řadě ji krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů a zlepšení činnosti oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla, a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, neboť uvolňuje napětí a stres. Zároveň je vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 terapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň dvakrát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.

Aroma masáž
990 Kč / 60 min.

Celotělová relaxační masáž, navozující klid a harmonii. Díky jemným masážním hmatům a účinkům aroma oleje, dochází ke zklidnění mysli a příjemnému odpočinku, odbourávání únavy a celkového napětí. Aroma masáž také přispívá ke klidnému spánku. Výběr ze tří aroma olejů.

Shirodhara
Královská ayurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”.
2.370 Kč / 90 min.

Královská ayurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”. 
Hluboké relaxační účinky, působí při nespavosti, stresu, bolestech hlavy.

Královská ayurvédská terapie Shirodhara je proslulá jako nejvíce relaxační ayurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích spojených s hlavou, očima či ušima. Dále také působí při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální je smýt z vlasů až druhý den.

Pindasvedan
Ayurvédská masáž celotělová s použitím bylinných měšců
2.050 Kč / 90 min.

Ayurvédská masáž celého těla, spojená s masáží nahřátými bylinnými měšci. Masáž uvolňuje a prohřívá svaly, působí relaxačně, použité byliny a olej jsou prospěšné pro pokožku.

Spojení ayurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí. Mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2 až 3× týdně po dobu několika měsíců.

Thai
Thajská masáž olejová celotělová
1.100 Kč / 60 min.
1.580 Kč / 90 min.

Thajská olejová masáž celého těla napravuje i dlouhodobé bloky, prokrvuje organismus, je přílivem nové energie.

Thajskou olejovou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů. Její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.

Phillipines
Filipínská masáž celotělová
1.100 Kč / 60 min.
1.580 Kč / 90 min.

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž účinnou při odbourávání nahromaděného stresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energii z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu. Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

Double masáž
Synchronní masáž celého těla
1.980 Kč / 60 min.
2.790 Kč / 90 min.

Ayurvédská masáž celého těla prováděná synchronně dvěma masérkami. Dochází k hluboké relaxaci a uvolnění, zároveň odplavování škodlivin z těla.

Exkluzivní masáž DOUBLE je synonymem hluboké relaxace a dokonalé péče. Masáž probíhá synchronně dvěma terapeutkami, jejichž masážní hmaty jsou dokonale sehrané, navozují harmonii a uvolnění. Masáž uvolňuje napětí a stres, zlepšuje krevní oběh a umocňuje pocit relaxace z prožité masáže. Tuto masáž doporučujeme pro ty, kteří si chtějí vychutnat sílu masáže naplno a zažít intenzivní péči o své tělo. Taktéž je vhodná pro ty, které trápí nějaké obtíže a je třeba intenzivně pracovat na jejich odstranění. Lze ji také zkombinovat např. s ayurvédskou terapií Shirodhara či masáží bylinnými měšci. Nebojte si říct, vážíme si toho, že se vložíte alespoň po dobu masáže do našich rukou a naším hlavním zájmem je Váš prožitek, radost a uvolnění – tedy smysluplná „práce“. Masáž doporučujeme v minimální délce trvání 60 minut.

Hot stones
Celotělová masáž lávovými kameny
1.275 Kč / 60 min.
1.850 Kč / 90 min.

Tradiční masáž lávovými kameny prohřívá organismus, působí relaxačně a odbourává vnitřní neklid.

Tradiční filipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, obličej i chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu cítíme vnitřní chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva
2.050 Kč / 60 min.

Exkluzivní celotělová masáž pro dva.

Jako bonus našeho spa si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na Vás čeká šálek pravého ayurvédského čaje.

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje s maskou
990 Kč / 60 min.

Uvolňující masáž s ošetřením pleti růžovou vodou působí relaxačně, prokrvuje pleť a pomáhá proti vráskám.

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.

Masáž zad
Masáž svalů na zádech
690 Kč / 30 min.

Relaxační masáž zad, která dokáže zároveň odstranit i dlouhodobější bloky. Ideální k uvolnění namožených či zatuhlých svalů.

Masáž nohou
Masáž chodidel
690 Kč / 30 min.

Masáž nohou včetně akupresurních bodů na chodidlech. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti unavených nohou, pozitivně působí na oběhový systém.

Baby masáž
Ayurvédská masáž dětí
590 Kč / 30 min.

Zklidňující masáž pro děti ve věku od 3 let. Pravidelná masáž přispívá ke správnému vývoji  pohybového aparátu a ke klidnému spánku. Použitý olej je prospěšný i pro citlivou dětskou pokožku.

Masáž v těhotenství
Uvolňující masáž pro nastávající maminky
690 Kč / 30 min.

Uvolňující a relaxační terapie pro nastávající maminky, doporučujeme od 5. měsíce těhotenství.

Pomáhá především při bolestech namáhaných zad, zmírňuje otoky nohou, použitý olej napomáhá proti výskytu strií. Speciálně přizpůsobené, jemné masážní techniky jsou prospěšné pro optimální vývoj a polohu plodu, mamince navozují dokonalou relaxaci. Masáž se doporučuje v délce min. 30 minut. Pokud těhotenství probíhá bez větších obtíží, může trvat až 60 minut.

Sportovní masáže

Ayurvédská sportovní Nutrend masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou
1.100 Kč / 60 min.
1.580 Kč / 90 min.
 • Masáže zaměřené na protažení a povolení zatuhlých svalů po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na konkrétní oblast – záda, ruce, třísla, kolena, chodidla.
 • Double sportovní masáž – protahující masáž provedená dvěma terapeuty.
 • Speciální masáž chodidel pro běžce, cyklisty – tlaková masáž.
 • Masáže v kombinaci s bylinnými balzámy na uvolnění bolesti, prohřátí svalů, zklidnění po sportovní zátěži.
 • Uvolňující thajská masáž v kombinaci s chůzí po nohou a zádech masírovaného.

Tým masérů Nutrend World