Ajurvédské masáže
Kosmetika Rituals
Privátní spa
Rodilé masérky

Ajurvédská terapie je

dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Rodilé masérky z Asie , kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta.

Součástí wellness jsou

i soukromé wellness pokoje s vířivkou, která je vždy čerstvě napuštěna pro každého nového klienta. Ambientní atmosféru SPA navíc umocní všudypřítomné svíčky a vonné tyčinky RITUALS, jakožto i meditativní hudba.

Wellness SPA Rooms

Využijte nabídky privátních SPA pokojů, unikátní koncept pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax, široká nabídka aromaterapeutických olejů a vířivá vana napuštěná vždy pouze a jen pro Vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusními aromaterapeutickými vůněmi RITUALS. Toužíte vyzkoušet vodní postel? Ani to u nás není problém. Z hotelových pokojů navíc přejdete jen v županu do našeho wellness a ocitnete se doslova v jiném světě.

Buddha Spa room (max. obsazenost 4 osoby)
Usmějte se a svět se usměje na Vás…
2.700 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Vodní postel pro dokonalou relaxaci
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • Krb
 • Láhev prosecca, tapas a ovoce v ceně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Happy Buddha
 • Župany, pantofle
Ajurvéda Spa room (max. obsazenost 2 osoby)
Přirozená krása díky vnitřní harmonii…
2.000 Kč / 90 min.
1.500 Kč / 60 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Ayurveda
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (za poplatek 650 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)
Sakura Spa room (max. obsazenost 2 osoby)
Oslavte každý den jako nový začátek…
2.000 Kč / 90 min.
1.500 Kč / 60 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Sakura
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (za poplatek 650 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Wellness Menu

VINNÝ LÍSTEK A OBČERSTVENÍ

Tapas & Ovoce + Prosecco (Prosecco Frizzante Santa Anna 0,75 l)
650 Kč
Prosecco Frizzante Santa Anna 0,75 l
Jemně perlivé Prosecco s decentně hroznovou nasládlou chutí, aroma připomíná zelená jablka, broskve a zralé meruňky.
360 Kč
Cold Wine 9,5 Astoria nealkoholické 0,75 l
Bílé šumivé nealkoholické víno s jemnou nasládlou chutí, která je doprovázena příjemnou kyselinkou.
360 Kč
Tapas & Ovoce
50 g parmská šunka, 50 g olivy, 50 g parmazán, 50 g sušená rajčata + 200 g ovoce
350 Kč

NABÍDKA VÍN Z VINAŘSTVÍ SKALÁK

Pinot Gris – suché bílé, pozdní sběr, 2021
Nazlátlá barva a jemná vůně po přezrálém žlutém jižním ovoci.
615 Kč
Muškát moravský – suché bílé, pozdní sběr, 2021
Intenzivní muškátová vůně s dotekem citrusových plodů.
615 Kč
Chardonnay – polosuché bílé, výběr z hroznů, 2021
Bohatá vůně po jižním ovoci s nádechem grilovaného ananasu.
615 Kč
Pálava – polosladké bílé, výběr z hroznů, 2021
V chuti je jemnější, harmonické, charakterizující exotické plody, doprovázené sladce kořenitým závěrem.
615 Kč

Masáže a terapie

Masáže lze kombinovat. V případě konkrétních obtíží sestavujeme kombinace masáží na míru, či doplňujeme jinými terapiemi.

TIP Abhyanga
Ajurvédská celotělová masáž.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Ajurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ajurvédská masáž celého těla, která se provádí za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitamíny, pružnost, jemnost a v neposlední řadě ji krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů a zlepšení činnosti oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla, a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, neboť uvolňuje napětí a stres. Zároveň je vhodná při poruchách spánku. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň dvakrát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.

Aroma masáž
Celotělová relaxační masáž, navozující klid a harmonii.
1.400 Kč / 60 min.

Díky jemným masážním hmatům a účinkům aroma oleje, dochází ke zklidnění mysli a příjemnému odpočinku, odbourávání únavy a celkového napětí. Aroma masáž také přispívá ke klidnému spánku. Výběr ze tří aroma olejů.

Shirodhara
Královská ajurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”
2.600 Kč / 90 min.

Královská ajurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”. 
Hluboké relaxační účinky, působí při nespavosti, stresu, bolestech hlavy.

Královská ajurvédská terapie Shirodhara je proslulá jako nejvíce relaxační ajurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích spojených s hlavou, očima či ušima. Dále také působí při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální je smýt z vlasů až druhý den.

Celotělový kokosový peeling
Luxusní terapie, která dokonale zrelaxuje a celkově omladí pokožku.
2.600 Kč / 90 min.

Celotělový kokosový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a omlazuje pokožku a pomáhá k celkové cirkulaci krve.

Během kokosového peelingu dochází k otevírání kožních pórů a tím také k odplavování škodlivin z Vašeho těla. Díky celotělové ajurvédské masáži kokosovým krémem, která po celotělovém peelingu následuje, bude Vaše pokožka po terapii hladká a lehká. Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete svému tělu důkladné vyhlazení a zajistíte své pokožce svěží a zářivý vzhled.

Pindasvedan
Ajurvédská masáž celotělová s použitím bylinných měšců.
2.200 Kč / 90 min.

Ajurvédská masáž celého těla, spojená s masáží nahřátými bylinnými měšci. Masáž uvolňuje a prohřívá svaly, působí relaxačně, použité byliny a olej jsou prospěšné pro pokožku.

Spojení ajurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí. Mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2 až 3× týdně po dobu několika měsíců.

Thai
Thajská masáž olejová celotělová.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Thajská olejová masáž celého těla napravuje i dlouhodobé bloky, prokrvuje organismus, je přílivem nové energie.

Thajskou olejovou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů. Její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.

Philippines
Filipínská celotělová masáž.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Jedná se o masáž účinnou při odbourávání nahromaděného stresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energii z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu. Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

Hot stones
Celotělová masáž lávovými kameny.
1.400 Kč / 60 min.

Tradiční celotělová masáž lávovými kameny prohřívá organismus, působí relaxačně a odbourává vnitřní neklid.

Tradiční filipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, obličej i chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu cítíme vnitřní chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva.
2.600 Kč / 60 min.

Exkluzivní celotělová masáž pro dva.

Jako bonus našeho spa si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na Vás čeká šálek pravého ayurvédského čaje.

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje s maskou.
1.200 Kč / 60 min.

Uvolňující masáž s ošetřením pleti růžovou vodou působí relaxačně, prokrvuje pleť a pomáhá proti vráskám.

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.

Masáž zad
Masáž svalů na zádech.
800 Kč / 30 min.

Relaxační masáž zad, která dokáže zároveň odstranit i dlouhodobější bloky. Ideální k uvolnění namožených či zatuhlých svalů.

Masáž nohou
Masáž chodidel.
800 Kč / 30 min.

Masáž nohou včetně akupresurních bodů na chodidlech. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti unavených nohou, pozitivně působí na oběhový systém.

Dětská masáž
Ajurvédská masáž dětí.
750 Kč / 30 min.

Zklidňující masáž pro děti ve věku od 3 let. Pravidelná masáž přispívá ke správnému vývoji pohybového aparátu a ke klidnému spánku. Použitý olej je prospěšný i pro citlivou dětskou pokožku.

Masáž v těhotenství
Uvolňující masáž pro nastávající maminky.
800 Kč / 30 min.

Uvolňující a relaxační terapie pro nastávající maminky, doporučujeme od 5. měsíce těhotenství.

Pomáhá především při bolestech namáhaných zad, zmírňuje otoky nohou, použitý olej napomáhá proti výskytu strií. Speciálně přizpůsobené, jemné masážní techniky jsou prospěšné pro optimální vývoj a polohu plodu, mamince navozují dokonalou relaxaci. Masáž se doporučuje v délce min. 30 minut. Pokud těhotenství probíhá bez větších obtíží, může trvat až 60 minut.

Sportovní masáže

TIP Ajurvédská sportovní NUTREND masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast těla, namáhanou daným sportem.
1.400 Kč / 60 min.
 • Masáž zaměřená na protažení a regeneraci po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na namáhanou oblast.
 • Kombinace masážních technik pro dokonalé protažení.

Naše masérky

Christina

Mary Grace

Jednou ročně jsou klienti před masáží povinni vyplnit následující formulář.