Dopřejte sobě a svým blízkým jedinečný zážitek v NUTREND World, na který se jen tak nezapomíná. Nově jsme si pro vás připravili zážitkové balíčky bez ubytování pro dvě osoby – můžete k nám nyní přijet „jen na otočku“ a vychutnat si chvíle plné skvělého jídla, relaxace a aktivního odpočinku.

Zážitky bez ubytování v NUTREND World

Start dne
1 150 Kč980 Kč / 2 osoby

Začněte svůj den v jednom z nejlépe vybavených fitness center v České republice, které je situováno do dvou pater a doslova nabito špičkovými posilovacími stroji a technologiemi. Na více než 1 500 m² najdete Cardio zónu a posilovnu se stroji Hammer Strength, speciálně vyrobenými pro NUTREND World. Fitness je otevřeno každý den už od 6 hodin.

Po cvičení na vás bude navíc čekat bohatá bufetová snídaně v naší restauraci, kterou si můžete vychutnat každý den v čase od 7.00 do 10.00 hodin.

Koupit poukaz

Polední odpočinek
2 800 Kč2 400 Kč / 2 osoby

Zpříjemněte si svůj den výtečným obědem v naší restauraci a nechte odpočinout své tělo i mysl v našich soukromých wellness SPA pokojích.

Unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND World. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy a pouze jen pro Vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz

Večerní romantika
3 200 Kč2 900 Kč / 2 osoby

Láska prochází žaludkem. Pozváním vaší drahé polovičky na večeři při svíčkách rozhodně nic nezkazíte. Ba naopak, užijete si společně strávený čas s dokonale romantickou atmosférou. Dále pro vás bude nachystán soukromý wellness SPA pokoj, ve kterém můžete nechat odpočinout své tělo i mysl.

Tento unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND World. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy pouze a jen pro vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz