29.-31. 7. 2021

Vážení hosté, zveme Vás na další netradiční dny do restaurace v Nutrend Worldu. Ve spolupráci s farmou Nahošovice jsme pro Vás připravili šnečí speciality, které si můžete vychutnat formou speciálního menu. Těšit se tak můžete na jedinečný gurmánský zážitek, který nikde jinde v Olomouci nezažijete. Těšíme se na Vás!

 

Menu

Kanapka s maso játrovým krémem, šnečími jatýrky a kaviárem 3 ks
228 Kč

Směs šnečího masa, šnečích jatýrek, ostružinového vína, farmářského másla, vybraného koření a mořské soli, je významným doplňkem ve studené kuchyni. Doporučujeme v kombinaci s kaviárem a celými jatýrky.

Šneci s bylinkovým máslem 6 ks
224 Kč

Šnečí svalovina vařená s kořenovou zeleninou a bílým vínem, plněná farmářským máslem s bylinkami a kořením, je po zapečení velmi chutným a ceněným předkrmem.

Šneci s parmezánovou náplní 6 ks
224 Kč

Šnečí svalovina vařená s kořenovou zeleninou a bílým vínem, plněná farmářským máslem, 24 měsíců zrajícím sýrem Parmezán a směsí vybraného koření, je po zapečení rovněž velkým chuťovým zážitkem.

Tagliatelle se šnečím ragú
263 Kč

Šnečí svalovina vařená s kořenovou zeleninou a bílým vínem, anglickou slaninou, sušenými rajčaty nakládanými ve slunečnicovém oleji s kapary, žampiony, bazalkou, českým česnekem, farmářským máslem, směsí koření a mořskou solí, tvoří jako celek neopakovatelný chuťový zážitek.

Degustační čtyřchodové menu
590 Kč
  • Kanapka s maso játrovým krémem, šnečími jatýrky a kaviárem (2 ks)
  • Šneci s bylinkovým máslem (3 ks)
  • Šneci s parmezánovou náplní (3 ks)
  • Tagliatelle se šnečím ragú
  • Dezert (překvapení)

Doba konání:
čtvrtek – sobota od 11:00 do 23:00 hodin

Rezervovace na tel. čísle:
+420 583 842 503

Farma Nahošovice


Na chov šneků jsme se připravovali již v roce 2014, v následujícím roce jsme měli první úspěšný venkovní chov šneka Helix aspersa Maxima, jehož výsledkem byla produkce masa a jater. V roce 2016 pak přibyl chov interiérový a produkce kaviáru. Velkou výhodou našeho chovu je čisté venkovské prostředí v podhůří Hostýnských vrchů v nadmořské výšce 257 m. V kombinaci s kvalitní krmnou směsí, jsou naše šnečí produkty té nejvyšší kvality, které nabízíme velko i maloodběratelům.

Odkaz na webové stránky