Těšili jsme se na tento okamžik a nyní pro Vás po dlouhých měsících v pondělí 17. května znovu otevíráme zahrádku naší restaurace. Věříme, že nás potěšíte svou návštěvou a společně si užijeme vynikající jídlo a osvěžující drinky u nás v Nutrend World. Přivítáme Vás každý den za příznivého počasí od 11:00 do 22:00.


A čím bychom Vás rádi přivítali? Náš šéfkuchař společně s týmem kuchařů si pro Vás připravili nové a la carte menu plné luxusních, letně naladěných specialit. Těšit se můžete na chutné předkrmy, svěží saláty, steaky a čerstvou pastu, kterou si vyrábíme sami zde u nás. Zároveň jsme rozšířili nabídku našich obědových menu o vegetariánská a veganská jídla, tudíž si každý z Vás přijde na své. V naší cukrárně Vám šikovné cukrářky s láskou upečou dort pro jakoukoliv příležitost dle Vašich představ. Nově jsme naše kulinářské portfolio rozšířili i o tolik žádané a oblíbené sushi, které pro Vás budeme připravovat každý týden.

Nezaháleli jsme a připravili jsme si pro Vás i nový nápojový lístek, který budete mít možnost od pondělí ochutnat. Nově jsme do nabídky zařadili Ledovou kávu nebo Espresso Frappé, osvěžující domácí limonády z netradičních sirupů obohacené o čerstvé ovoce a také svěží míchané nápoje, a to jak ty tradiční, tak i ty méně ojedinělé. Více informací 

Rádi bychom Vás požádali o dodržování níže uvedených opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví.
Prosíme zákazníky, aby vstupovali na zahrádku s jedním z níže uvedených potvrzení:

  • absolvování PCR testu (ne starším 7 dnů)
  • absolvování antigenního testu (ne starším 72 hodin)
  • certifikátem vydaným Ministerstvem zdravotnictví o ukončené vakcinaci proti onemocnění Covid19
  • potvrzením o prodělání onemocnění Covid19 (ne starším 90 dnů)

V případě, že nevlastníte žádné z výše uvedených potvrzení, nabízíme Vám možnost využití samotestovací sady a otestovat se přímo na hotelové recepci za poplatek 80 Kč.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

#NutrendWorldTeam