Chcete zažít něco nového? Přijďte k nám na funkční trénink s činkami YBell pod vedením trenérky Petry Spurné! YBell je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí i několik druhů nářadí. Můžete s ní cvičit jako s Kettlebellem, jednoručními činkami či madly na kliky. YBell činky jsou vhodné jak pro silový trénink, tak především pro funkční cvičení. Lekce budou probíhat pravidelně každou středu od 18.30 do 19.30 hodin.

Lektorka Petra Spurná

Sportu se všestranně věnuje od základní školy, ale více se o fitness a zdravý životní styl začala zajímat až při své první brigádě ve fitness centru. V roce 2007 se pak stala lektorkou skupinových lekcí spinningu a poté také alpinningu. V roce 2019 absolvovala kurz fitness trenéra a tato práce ji velmi baví.

U nás ve fitness vede lekce YBell, kruhové tréninky, EMS cvičení a osobní tréninky. Zaměřuje se také na funkční, kompenzační a rehabilitační cvičení. Sama se věnuje funkčnímu tréninku a crossfitu. Ráda v tomto duchu povede své klienty, předá jim své zkušenosti a bude jim v jejich cestě co nejvíce nápomocna.

Více info:

Kdy: každou středu
Čas: 18.30 – 19.30 hodin
Cena: 170 Kč

Nelze uplatnit Multisport kartu.
Nutná rezervace předem (počet míst omezen):
e-mail:
tel: +420 583 842 502
nebo přes aplikaci NutrendWorld|fitness