21. 3. - 20. 6. 2019

Blíží se jaro, a proto jsme pro vás připravili speciální jarní nabídku detoxikačních masáží. Restartujete své tělo, zbavte ho přebytečného stresu a škodlivin.

 


AYURVÉDSKÁ Masáž

Ayurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitaminy, pružnost, jemnost a v neposlední řádě krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů, zlepšuje činnost oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, uvolňuje napětí, stres, vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 erapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň 2krát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.

60 minut   1.100 Kč
90 minut  1.580 Kč

 


PHILLIPINES

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž, účinnou při odbourávání nahromaděného sresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energie z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu ;o). Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

60 minut  1.100 Kč 
90 minut  1.580 Kč 

 


Rezervace:
tel+420 583 842 501