1. 6. - 31. 12. 2023

Chcete potěšit své blízké luxusním dárkem?

Zakupte si on-line dárkový poukaz do naší výjimečné restaurace, na exkluzivní pobytové balíčky, masáže poskytované masérkami z Bali a Filipín nebo luxusní privátní wellness a obohaťte své blízké o nezapomenutelný zážitek. Dárkové poukazy na masáže, wellness a do restaurace je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci. Po předchozí dohodě s recepcí je možné zaslat dárkový poukaz poštou.

Restaurant

Dárkový poukaz
1 000 Kč / 1 500 Kč / 2 000 Kč

Obdarujte své nejbližší poukazem do Restaurace NUTREND World v hodnotě 1 000 Kč, 1 500 Kč nebo 2 000 Kč.

Restaurace NUTREND World je jedinečným místem, kde se setkává tým profesionálů, který vaří jen z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Některé produkty si připravujeme sami – vyrábíme si těstoviny, pečeme si domácí chleba a sladké pečivo a používáme vlastní bylinky. Všechna jídla pro Vás připravujeme s láskou a věříme, že návštěva naší restaurace pro Vás bude gastronomickým zážitkem.

Koupit poukaz

Nedělní brunch pro 2 dospělé
980 Kč

Přijďte i s celou rodinou na výborné jídlo, které si můžete nabrat dle libosti a strávit tak hezký den se svými blízkými u nás v NUTREND World. Více informací naleznete zde.

Koupit poukaz

Zážitky bez ubytování

NEW Start dne v NUTREND World
998 Kč799 Kč

Začněte svůj den v jednom z nejlépe vybavených fitness center v České republice, které je situováno do dvou pater a doslova nabito špičkovými posilovacími stroji a technologiemi. Na více než 1 500 m² najdete Cardio zónu a posilovnu se stroji Hammer Strength, speciálně vyrobenými pro NUTREND World. Fitness je otevřeno každý den už od 6 hodin.

Po cvičení na Vás bude navíc čekat snídaně v naší restauraci. A co může být lepšího než hotelová snídaně?!? Bohaté snídaně formou bufetu podáváme každý den v čase od 7.00 do 10.00 hodin.

Koupit poukaz

NEW Polední odpočinek v NUTREND World
2 678 Kč2 150 Kč

Zpříjemněte si svůj den výtečným obědem v naší restauraci a nechte odpočinout své tělo i mysl v našich soukromých wellness SPA pokojích.

Unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy a pouze jen pro Vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz

NEW Večerní romantika v NUTREND World
3 100 Kč2 480 Kč

Láska prochází žaludkem. Pozváním Vaší drahé polovičky na večeři při svíčkách rozhodně nic nezkazíte. Ba naopak, užijete si společně strávený čas s dokonale romantickou atmosférou. Dále pro vás bude nachystán soukromý wellness SPA pokoj, ve kterém můžete nechat odpočinout své tělo i mysl.

Tento unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy pouze a jen pro vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz

Wellness SPA Room

Buddha Spa room (max. obsazenost 4 osoby)
Usmějte se a svět se usměje na Vás…
2.700 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Vodní postel pro dokonalou relaxaci
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • Krb
 • Láhev prosecca, tapas a ovoce v ceně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Happy Buddha
 • Župany, pantofle

Koupit poukaz 

Ajurvéda Spa room (max. obsazenost 2 osoby)
Přirozená krása díky vnitřní harmonii…
2.000 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Ayurveda
 • Župany, pantofle
 • SPA room service (za poplatek 638 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Koupit poukaz

Sakura Spa room (max. obsazenost 2 osoby)
Oslavte každý den jako nový začátek…
2.000 Kč / 90 min.
 • Hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • Finská sauna
 • Zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • K dispozici pramenitá voda Nartes
 • Kosmetika Rituals
 • Místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Sakura
 • Župany, pantofle
 • SPA room service ((za poplatek 638 Kč zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku přímo do SPA)

Koupit poukaz

Masáže

TIP Abhyanga
Ajurvédská celotělová masáž.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Ajurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ajurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitamíny, pružnost, jemnost a v neposlední řadě ji krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů a zlepšení činnosti oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla, a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, neboť uvolňuje napětí a stres. Zároveň je vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 terapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň dvakrát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.

Koupit poukaz

Aroma masáž
Celotělová relaxační masáž, navozující klid a harmonii.
1.400 Kč / 60 min.

Díky jemným masážním hmatům a účinkům aroma oleje, dochází ke zklidnění mysli a příjemnému odpočinku, odbourávání únavy a celkového napětí. Aroma masáž také přispívá ke klidnému spánku. Výběr ze tří aroma olejů.

Koupit poukaz

Shirodhara
Královská ajurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”.
2.600 Kč / 90 min.

Královská ajurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv. “třetího oka”.  Hluboké relaxační účinky, působí při nespavosti, stresu, bolestech hlavy.

Královská ajurvédská terapie Shirodhara je proslulá jako nejvíce relaxační ajurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích spojených s hlavou, očima či ušima. Dále také působí při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální je smýt z vlasů až druhý den.

Koupit poukaz

Celotělový kokosový peeling
Luxusní terapie, která dokonale zrelaxuje a celkově omladí pokožku.
2.600 Kč / 90 min.

Celotělový kokosový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a omlazuje pokožku a pomáhá k celkové cirkulaci krve.

Během kokosového peelingu dochází k otevírání kožních pórů a tím také k odplavování škodlivin z Vašeho těla. Díky celotělové ajurvédské masáži kokosovým krémem, která po celotělovém peelingu následuje, bude Vaše pokožka po terapii hladká a lehká. Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete svému tělu důkladné vyhlazení a zajistíte své pokožce svěží a zářivý vzhled.

Koupit poukaz

Pindasvedan
Ajurvédská celotělová masáž s použitím bylinných měšců.
2.200 Kč / 90 min.

Ajurvédská masáž celého těla, spojená s masáží nahřátými bylinnými měšci. Masáž uvolňuje a prohřívá svaly, působí relaxačně, použité byliny a olej jsou prospěšné pro pokožku.

Spojení ajurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí. Mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2 až 3× týdně po dobu několika měsíců.

Koupit poukaz

Thai
Thajská olejová masáž celotělová.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Thajská olejová masáž celého těla napravuje i dlouhodobé bloky, prokrvuje organismus, je přílivem nové energie.

Thajskou olejovou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů. Její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ajurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.

Koupit poukaz

Philippines
Filipínská celotělová masáž.
1.400 Kč / 60 min.
1.800 Kč / 90 min.

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž účinnou při odbourávání nahromaděného stresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energii z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu. Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

Koupit poukaz 

Hot stones
Celotělová masáž lávovými kameny.
1.400 Kč / 60 min.

Tradiční masáž lávovými kameny prohřívá organismus, působí relaxačně a odbourává vnitřní neklid.

Tradiční filipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, obličej i chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu cítíme vnitřní chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.

Koupit poukaz

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva.
2.600 Kč / 60 min.

Exkluzivní celotělová masáž pro dva.

Jako bonus našeho spa si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na Vás čeká šálek pravého ceylonského čaje.

Koupit poukaz

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje s maskou.
1.200 Kč / 60 min.

Uvolňující masáž s ošetřením pleti růžovou vodou působí relaxačně, prokrvuje pleť a pomáhá proti vráskám.

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.

Koupit poukaz

Masáž zad
Masáž svalů na zádech.
800 Kč / 30 min.

Relaxační masáž zad, která dokáže zároveň odstranit i dlouhodobější bloky. Ideální k uvolnění namožených či zatuhlých svalů.

Koupit poukaz

Masáž nohou
Masáž chodidel.
800 Kč / 30 min.

Masáž nohou včetně akupresurních bodů na chodidlech. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti unavených nohou, pozitivně působí na oběhový systém.

Koupit poukaz

Dětská masáž
Ajurvédská masáž dětí.
750 Kč / 30 min.

Zklidňující masáž pro děti ve věku od 3 let. Pravidelná masáž přispívá ke správnému vývoji pohybového aparátu a ke klidnému spánku. Použitý olej je prospěšný i pro citlivou dětskou pokožku.

Koupit poukaz

Masáž v těhotenství
Uvolňující masáž pro nastávající maminky.
800 Kč / 30 min.

Uvolňující a relaxační terapie pro nastávající maminky, doporučujeme od 5. měsíce těhotenství.

Pomáhá především při bolestech namáhaných zad, zmírňuje otoky nohou, použitý olej napomáhá proti výskytu strií. Speciálně přizpůsobené, jemné masážní techniky jsou prospěšné pro optimální vývoj a polohu plodu, mamince navozují dokonalou relaxaci. Masáž se doporučuje v délce min. 30 minut. Pokud těhotenství probíhá bez větších obtíží, může trvat až 60 minut.

Koupit poukaz

TIP Ajurvédská sportovní NUTREND masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou.
1.400 Kč / 60 min.
 • Masáž zaměřená na protažení a regeneraci po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na namáhanou oblast.
 • Kombinace masážních technik pro dokonalé protažení.

Koupit poukaz

Pobytové balíčky

Active pobytový balíček s wellness pro 2 osoby
Balíček šitý na míru pro hosty, kteří mají rádi sport a dokonalý relax.
6 800 Kčod 6 100 Kč / pobyt

Přijeďte si protáhnout své svaly, vyčistit hlavu a načerpat energii. Společně s naším osobním trenérem absolvujete trénink ve špičkově vybaveném fitness a provedeme Vám analýzu složení těla přístrojem InBody. Po tréninku zrelaxujete v našem luxusním privátním wellness s finskou saunou, vířivou vanou a zážitkovou sprchou, které umocní Váš zážitek z pobytu.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji Superior pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový osobní trénink s trenérem pro 2 osoby
 • 1 x INBODY diagnostika pro 2 osoby (analýza složení těla)
 • 1 x 60minutový vstup do luxusního privátního wellness Ayurveda / Sakura
 • 20% sleva na masáže dle vlastního výběru
 • bohatá snídaně formou bufetu
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Dokonalý relax pro 2 osoby
Nejluxusnější privátní wellness, ajurvédské masáže a výtečná kuchyně pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.
7 650 Kčod 6 900 Kč / pobyt

Zažijte příval nové energie v našem nově otevřeném hotelovém komplexu Nutrend World v Olomouci. Odpočiňte si od starostí všedních dnů a dokonale zrelaxujte své tělo i mysl. Nejluxusnější privátní wellness s občerstvením, rodilé masérky z Filipín a Bali, ajurvédské masáže a výtečná kuchyně. Nejen to pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 90minutový vstup do nejluxusnějšího privátního wellness Buddha Spa room (hydromasážní vana, vodní postel, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, krb, lahev prosecca, ovocná mísa, tapas, voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • polopenze pro 2 osoby (snídaně formou bufetu a tříchodová večeře), dítě do 3,99 let zdarma
 • 20% sleva na masáže dle výběru
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Ajurvédský víkend
Prožijte dokonalý víkend po náročném pracovním týdnu v našem hotelovém komplexu.
8 250 Kč od 7 400 Kč / pobyt

Privátní wellness, rodilé masérky z Filipín a Bali, luxusní ubytování v designových pokojích. Prožijte dokonalý víkend po náročném pracovním týdnu v našem hotelu! Užijte si uvolňující ayurvédské masáže prováděné rodilými masérkami a vychutnejte si ayurvédské čaje. Dokonalý relax podtrhne luxusní privátní wellness pokoj s finskou saunou, vířivou vanou a kosmetikou Rituals připravenou speciálně pro Vás.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový rodinný vstup do luxusního privátního wellness Ayurveda / Sakura Spa room (hydromasážní vana, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • 2 x 60minutová celotělová ayurvédská masáž
 • bohatá snídaně formou bufetu
 • late check out do 12:00
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Poznej Olomouc
Poznejte Olomouc s NUTREND Worldem a prožijte nezapomenutelnou dovolenou.
5 400 Kčod 4 900 Kč / pobyt

Poznejte Olomouc s NUTREND Worldem a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v prostředí luxusního čtyřpatrového hotelového komplexu, který je stvořen pro milovníky sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech podobách. S kartou Olomouc Region Card můžete navštívit nejzajímavější historická místa v Olomouci a okolí nebo si užít koupání v aquaparku či navštívit lanové centrum, bobovou dráhu a ZOO Olomouc, to vše je skvělým zdrojem zábavy pro děti i dospělé.

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • Olomouc Region Card pro 2 osoby se 48hodinovou platností
 • tištěný průvodce po Olomouckém kraji
 • polopenze pro 2 osoby (snídaně formou bufetu a tříchodová večeře), dítě do 3,99 let zdarma
 • 20% sleva do privátních wellness pokojů dle výběru
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz

Letní rodinná dovolená
Milujete sport a zdravý životní styl, ale rádi si dopřejete i příjemný relax či výborné jídlo?
6 700 Kčod 6 000 Kč / pobyt

Milujete zdravý životní styl, sport, skvělé jídlo a poznávání? Náš hotelový komplex nabízí moderní pokoje promyšlené do posledního detailu, jedno z největších fitness center v České republice, výtečnou kuchyni a širokou nabídku wellness služeb, včetně masáží prováděnými rodilými masérkami z Filipín. Hotelový komplex se nachází v klidné lokalitě a je skvělým výchozím bodem do historického centra Olomouce i přilehlého okolí, které je protkáno cyklostezkami a přímo vyzývá k výletům. S dětmi můžete vyrazit například do vyhlášené ZOO Olomouc na Svatém Kopečku (vstupenky jsou součástí našeho exkluzivního balíčku).

Nabídka zahrnuje
 • ubytování v pokoji SUPERIOR pro 2 osoby (přistýlka pro dítě do 14,99 let zdarma)
 • 1 x 60minutový rodinný vstup do luxusního privátního wellness Ajurvéda / Sakura Spa room (hydromasážní vana, finská sauna, zážitková sprcha, Kneippova hadice, voda Nartes, kosmetika Rituals)
 • rodinný vstup do ZOO Olomouc
 • polopenze pro 2 osoby (snídaně formou bufetu a tříchodová večeře), dítě do 3,99 let zdarma
 • 20% sleva na masáže dle výběru
 • neomezený vstup do fitness
 • úschovna kol
V ceně je dále zahrnuto
 • welcome drink při příjezdu
 • parkování před hotelem
 • Wi-Fi připojení
 • kávovar NESPRESSO na pokoji
 • tyčinky NUTREND na pokoji
 • voda Nartes na pokoji
 • kosmetika Rituals na pokoji
 • trezor na pokoji
 • zapůjčení županu a pantoflí
 • poukaz na 10% slevu na produkty NUTREND

Koupit poukaz