Na našich členech nám záleží, proto jsme si pro vás připravili rok plný výhodných akcí. Vyzkoušejte měření InBody, naši hotelovou bufetovou snídani nebo NUTREND World privátní wellness za akční ceny!

LEDEN – měření InBody za 100 Kč (nutná rezervace předem na: tel. 583 842 502 nebo e-mail )

BŘEZEN – hotelová bufetová snídaně jen za 159 Kč (7.00 – 10.00 hod.)
(Podmínky pro čerpání: Voucher platí pouze pro 1 osobu – člena vlastnícího vstupovou / časovou / skupinovou permanentku do NUTREND World Fitness. Voucher je nutné uplatnit a využít do 31. března 2024. Voucher je možné uplatnit pouze 1×. Voucher nelze vyměnit za hotovost, ani jinou službu. Nevyužitý voucher propadá bez náhrady. Voucher je nutné předložit před čerpáním služby. Vouchery nelze sčítat.)

KVĚTEN – 50 % sleva na wellness využití wellness pondělí – pátek. Pouze Sakura / Ajurvéda Spa room o délce 90 min. Nutná rezervace předem na: tel. 583 842 501 nebo e-mail )


Podmínky čerpání benefitů: Benefity platí pouze pro členy vlastnící vstupovou / časovou / skupinovou permanentku. Benefity je nutné uplatnit a využít do konce daného měsíce. Každý benefit je možné uplatnit pouze 1×. Benefity nelze vyměnit za hotovost ani jinou službu. Nevyužité benefity propadají bez náhrady. Vouchery či poukazy je nutné předložit před čerpáním služby. Benefity a slevy nelze sčítat ani využít na pobytové balíčky. Více informací na recepci fitness.