Pokud stále nevíte, co koupit Vašim blízkým pod stromeček, máme pro Vás fantastické řešení. Obohaťte své nejbližší o nezapomenutelný zážitek v podobě našich dárkových poukazů na míru, které potěší muže i ženy všeho věku.

Dárkové poukazy na masáže, wellness, do restaurace a fitness je možné zakoupit i v dárkovém balení na hotelové recepci.
Po předchozí dohodě s recepcí je možné zaslat dárkový poukaz poštou.

Poukaz do restaurace

Darujte poukaz do restaurace Nutrend World,
Vaše chuťové pohárky by určitě volily tento typ dárku.


Nyní už je jen na Vás, v jaké hodnotě poukaz věnujete.
(500 Kč / 1 000 Kč / 2 000 Kč)

Zakoupit poukazy

Wellness a Masáže

Nechte se u nás hýčkat a obdarujte sebe či svou drahou polovičku soukromým wellness, kde zažijete dokonalý relax. Váš zážitek ještě více umocní aromaterapeutické oleje značky Rituals.


Rozmazlete své blízké v našem komplexu, ve kterém nabízíme širokou škálu masáží a procedur pro jednotlivce i páry. Aby byl Váš zážitek co nejlepší, namasírují Vás profesionálové z Bali a Filipín.

Zakoupit poukazy

Pobytové balíčky

Nabízíme luxusní pobytové balíčky se vstupem do wellness či Active pobytový balíček, perfektní pro novoroční sportovní předsevzetí.


S plány na Silvestra si také nemusíte dělat hlavu, zakupte si náš silvestrovský pobytový balíček a užijte si večer plný zábavy, výtečného jídla a kouzelné atmosféry.

Zakoupit poukazy

Fitness poukazy

Zakupte jedinečný poukaz do jednoho z největších a nejlépe vybavených fitness center v České republice.


Návštěvu fitness lze podpořit dárkovým poukazem na osobní lekce s trenérem nebo diagnostiku těla, či výživové poradenství.

Poukazy lze zakoupit pouze na recepci fitness
(tel. +420 583 842 502)

Kosmetika Rituals

Produkty Rituals jsou vhodné pro náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči. Všechny produkty Rituals jsou inspirovány autentickými východními rituály jako například každoročním vítáním květů Sakury v Japonsku. Užijte si svou koupel, šálek čaje nebo i mytí nádobí s kosmetikou Rituals.


Produkty Rituals lze zakoupit přímo na hotelové recepci
(tel. +420 583 842 501)

Nabídka produktů

Produkty Nutrend

Obdarujte své blízké skvělou kondicí, velkými svaly nebo lepší imunitou. To vše, a ještě více inspirací na dárky naleznete na eshopu Nutrend.


Navštivte eshop