3. 12. 2020

Vážení hosté

s radostí vám oznamujeme, že od čtvrtka 3.12. se znovu otevřou brány našeho komplexu NUTREND WORLD.
Otevíráme rovnou všechny naše divize najednou, takže si opět můžete zajít zacvičit, dobře se najíst, nebo zrelaxovat své tělo tak, jak jste byli zvyklí.

Po celou dobu uzavření jsme nezaháleli a připravovali nové aktivity, abyste se měli na co těšit. Tou hlavní je nové menu ze sezonních surovin, na které se již teď můžete zastavit v naší restauraci.

FITNESS:

Ve čtvrtek 3.12. se znovu otevře naše fitness centrum. Budeme se na vás těšit každý den od 6:00 do 22:00 hodin. Vzhledem k tomu, že patříme mezi jedno z největších fitness center v České republice, tak se nás ani nijak zásadně nedotkne omezení počtu cvičících na metr čtvereční nebo dodržování bezpečné vzdálenosti 2 metry od ostatních cvičících. Nemusíte se tak obávat, že byste si během dne nezacvičili. Naše šatny a sprchy vám budou plně k dispozici. Jisté je, že budeme dbát na dodržování veškerých hygienických opatření tak, abyste se u nás cítili bezpečně. Omezení, které vás čeká, jsou skupinové lekce, kde bude omezená kapacita na 9 cvičících plus trenér. Z tohoto důvodu jsme pro vás navýšili počty kruhových tréninků a přidali další lekce navíc, aby se dostalo na každého z vás. Rozpis jógových lekcí a najdete na: https://nutrendworld.cz/fitness

Rozpis aktuálních kruhových tréninků:

PO– od 17:00
ÚT– od 18:00 a od 19:00
ST– od 18:00 a od 19:00
ČT– od 18:00 a od 19:00
PÁ– od 16:30
V případě rezervace či jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na recepci fitness na tel.: 583 842 502.

WELLNESS A MASÁŽE:

Ve čtvrtek 3.12. se pro vás rovněž otevírají naše privátní wellness a masáže. Pro zvýšený zájem o tyto služby vám doporučujeme si termín rezervovat předem. Na hotelové recepci máte současně jedinečnou možnost zakoupit si kosmetiku značky Rituals. V nabídce máme dostatečné množství dárkových kazet a jiných produktů, které mohou být vhodným dárkem pro blížící se Vánoce. Na recepci si můžete zakoupit i dárkové poukazy na naše služby. Pro bližší informace nebo rezervaci volejte hotelovou recepci na tel.: 583 842 501.

HOTEL:

Rovněž pro vás znovu otevíráme možnost ubytovat se v našem krásném hotelu, a to jak za účelem business cesty, tak i dovolené plné relaxu. Personál recepce je vám k dispozici 24 hod. denně. Pro bližší informace nebo rezervaci volejte hotelovou recepci na tel.: 583 842 501.

RESTAURACE:

Zároveň vás rádi přivítáme v restauraci a kavárně, kterou můžete navštívit každý den od 7:00 do 22:00 hodin. Polední menu podáváme standardně od 11:00 – 15:00. Pro večerní návštěvu restaurace jsme si pro vás připravili nové menu a la carte, kde najdete spoustu gurmánských specialit a již v neděli 6.12. se můžete těšit na váš oblíbený polední brunch. Pro bližší informace nebo rezervaci volejte 583 842 503.

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici. Těšíme se na vaši návštěvu.

#NutrendWorldTeam