22. 4. 2024 v 15-20 h.

NUTREND startuje další turné po fitness centrech v ČR. Tentokrát přivezeme nový PUMP shot a ochutnáte i naše skvělé Protein bar 50.

22. dubna od 15–20 hodin přijďte za námi do NUTREND World a vyzkoušejte vaši fyzičku. Připravili jsme několik soutěží, které povede MR. Pump – tím je Miroslav Juríček, IFFB PRO, který se letos nominoval na Olympii do Las Vegas.

Nachystali jsme také limitované řady oblečení a kšiltovek – PUMP merch, který budete moct zakoupit přímo na místě. Každý, kdo přijde k nám na stánek a nebude se stydět ukázat, co umí, neodejde s prázdnou.

Přijďte ochutnat, poměřit síly, zasoutěžit si, vyhrát a zažít skvělé odpoledne.

Těšíme se na vás!

Miroslav Juríček

Datum narození: 6. 3. 1992
Disciplína: IFBB Pro Men’s physique
Výška: 182 cm
Hmotnost: 100 kg


Mira v mládí dělal atletiku a hrál fotbal, když později skončil s fotbalem, začala ho bavit posilovna. Jeho táta je kulturista, takže se díky genetice výsledky dostavily rychle a po roce se začalo tělo formovat. Mira dává do sportu vždy 100 %, i proto jeho 1. závody dopadly nad jeho očekávaní, a to 2. místem na mistrovství Moravy, kde také jeho kariéra odstartovala. Jeho celoživotním cílem bylo se dostat na Olympii a to se mu letos podařilo. Tímto by chtěl motivovat všechny, kdo se po této cestě vydali a mají ve fitness ty nejvyšší cíle, že je vše možné, pokud vytrváte. Kromě profesionální kulturistiky se věnuje trénovaní jak závodníků, tak lidí, kteří chtějí dosáhnout své vysněné postavy.