10. 4. - 31. 12. 2023
Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný zážitek v NUTREND World, na který se jen tak nezapomíná. Nově jsme si pro vás připravili zážitkové balíčky bez ubytování – můžete k nám nyní přijet „jen na otočku“ a vychutnat si chvíle plné skvělého jídla, relaxace a aktivního odpočinku.

Zážitky v NUTREND World

Start dne v NUTREND World
1 078 Kč860 Kč

Začněte svůj den v jednom z nejlépe vybavených fitness center v České republice, které je situováno do dvou pater a doslova nabito špičkovými posilovacími stroji a technologiemi. Na více než 1 500 m² najdete Cardio zónu a posilovnu se stroji Hammer Strength, speciálně vyrobenými pro NUTREND World. Fitness je otevřeno každý den už od 6 hodin.

Po cvičení na Vás bude navíc čekat snídaně v naší restauraci. A co může být lepšího než hotelová snídaně?!? Bohaté snídaně formou bufetu podáváme každý den v čase od 7.00 do 10.00 hodin.

Koupit poukaz

Polední odpočinek v NUTREND World
2 778 Kč2 300 Kč

Zpříjemněte si svůj den výtečným obědem v naší restauraci a nechte odpočinout své tělo i mysl v našich soukromých wellness SPA pokojích.

Unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy a pouze jen pro Vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz

Večerní romantika v NUTREND World
3 200 Kč2 700 Kč

Láska prochází žaludkem. Pozváním Vaší drahé polovičky na večeři při svíčkách rozhodně nic nezkazíte. Ba naopak, užijete si společně strávený čas s dokonale romantickou atmosférou. Dále pro vás bude nachystán soukromý wellness SPA pokoj, ve kterém můžete nechat odpočinout své tělo i mysl.

Tento unikátní koncept privátních SPA pokojů najdete pouze v NUTREND Worldu. Naprosté soukromí, dokonalý relax a vířivá vana napuštěná vždy pouze a jen pro vás. Na každém z pokojů je i finská sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusní kosmetikou Rituals.

Koupit poukaz