24. 9. 2022 v 6-22 h.

Den otevřených dveří českého fitness sektoru.

Využijte jedinečnou příležitost a přijďte si zdarma zacvičit v sobotu 24. 9. do našeho fitness. BeActive Day je kampaň organizovaná EuropeActive a v České republice Českou komorou fitness. Máme pro Vás nachystaný pestrý program, po celý den budete moci ochutnat Nutrend produkty, zacvičit si ve fitku nebo vyzkoušet skupinovou lekci. Cílem akce je propagace zdravého životního stylu, upozornění na důležitost pravidelného pohybu a jeho pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví.

Program – skupinové lekce

09:30 – 10:30     Kruhový trénink

17:00 – 18:00     Kruhový trénink

Akce bude probíhat po celý den,
tedy od 6:00 do 22:00 hodin.


Vstup do fitness bude zdarma v průběhu celého dne. K dispozici vám budou naši trenéři, kteří vás rádi fitness centrem provedou a ukáží, jak posilovací stroje fungují. V době od 8:00 do 17:00 vám bude k dispozici naše nutriční terapeutka, kterou můžete využít ke krátké konzultaci ohledně správné výživy a při nákupu produktů nad 500 Kč v Nutrend Store, můžete využít analýzu tělesného složení na přístroji InBody zdarma. V době od 10:00 do 15:00 hodin bude možnost si vyzkoušet krátkou masáž od našich skvělých masérek z Filipín.

Jako novinku jsme si pro vás připravili možnost zdarma vyzkoušet trénink EMS Nutrend Body v době od 10:00 do 19:00 hodin. Za pouhých 20 minut procvičíte až 90 % svalů v těle. EMS cvičení umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které pronikají i do hlouběji umístěných svalů, které při klasickém cvičení nelze procvičit.

  • Navíc od nás získáte 20% slevu na produkty Nutrend a 20% slevu na masáž.
  • Na skupinové lekce je nutná rezervace předem vzhledem k omezené kapacitě.
  • Na EMS Nutrend Body je nutná rezervace předem.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
Team fitness NW