Konečně jsme se dočkali a nyní pro Vás postupně začínáme otevírat naše jednotlivé sekce. Jako první přišly na řadu oblíbené Ayurvédské masáže.


Od pondělí 3. 5. máme opět otevřené masáže se zkušenými rodilými maséry a masérkami z Bali a Filipín. Pokud potřebujete po dlouhé pauze zrelaxovat a uvolnit své ztuhlé tělo, tak neváhejte a rezervujte si své místo, protože rezervace se nám opravdu rychle plní.  Vybrat si můžete ze široké škály masáží od relaxačních, které jsou založeny na východních rituálech, až po sportovní, těhotenské nebo příjemné masáže obličeje. Nově jsme naše portfolio masáží rozšířili o celotělovou relaxační Aroma masáž, při které si můžete vybrat ze tří druhů aroma olejů. Více informací 

Rádi bychom Vás požádali o dodržování níže uvedených opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví. Prosíme zákazníky, aby se před absolvováním masáže prokázali jedním z níže uvedených potvrzení:

  • absolvování PCR testu (ne starším 7 dnů)
  • absolvování antigenního testu (ne starším 72 hodin)
  • certifikátem vydaným Ministerstvem zdravotnictví o ukončené vakcinaci proti onemocnění Covid19
  • potvrzením o prodělání onemocnění Covid19 (ne starším 90 dnů)

V případě, že nevlastníte žádné z výše uvedených potvrzení, nabízíme Vám možnost využití samotestovací sady a otestovat se přímo na hotelové recepci zdarma.

Těšíme se na Vás.

#NutrendWorldTeam

Palentin

Ambara