29. 3. - 30. 8. 2023
Jedná se o komplexnější jógovou praxi nezahrnující pouze „fitness silové pozice“. Cílem této praxe je práce s napětím na úrovni jak fyzické (tam je třeba začít), tak mentální.

Cvičíme převážně v leže (60 % lekce), kdy dochází k uvolnění velkých antigravitačních svalů (stehenních svalů a extenzorů zad), objevené principy pohybu pak dále rozvíjíme ve vzpřímených pozicích s cílem stabilizovat a posílit svaly, což vede k lepší koordinaci celého těla. Součástí našeho příběhu je samozřejmě práce s dechem, jež nás postupně povede k pokročilejším dechovým technikám (Pranayama). Tato praxe povede k vyšší citlivosti a odolnosti.

Lektorka Kateřina Podlešáková

Katka se původně věnovala biochemii, posléze se její doménou stal neméně vědecký systém – ájurvéda, kterou vystudovala v tříletém programu Ájurvédská Gurukula. Jógu využívá při individuální práci s klienty pro klidnění nervového systému, úlevu od bolesti, zvyšování citlivosti a síly. Cílem jejích lekcí není naštelovat se do nějaké specifické jógové pozice, ale nabídnout tělu co nejrozmanitější pohyb, naučit se pracovat s dechem, uvolnit napětí a posílit svaly, které dodají lepší stabilitu, koordinaci a nakonec i mentální odolnost.

Kdy: pravidelně každou středu (od 29. 3. 2023)
Čas: 18.00 – 19.30 hodin
Cena: 200 Kč

Nutná rezervace předem (počet míst omezen):
přes aplikaci NutrendWorld|fitness
nebo přes naše webové stránky.


e-mail:
tel: +420 583 842 502