Ajurvédská terapie je dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Více než 70 druhů masáží, masérky přímo ze Srí Lanky, kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta. V Nutrend Worldu si můžete pochutnat i na ajurvédské kuchyni či využít kompletní diagnostiku u ajurvédského terapeuta.

 

 

Součástí wellness jsou i soukromé wellness pokoje s vířivkou, která je vždy čerstvě napuštěna pro každého nového klienta. Ambientní atmosféru SPA navíc umocní všudypřítomné svíčky a vonné tyčinky RITUALS, jakožto i meditativní hudba. 

 

Masáže a terapie

ABHYANGA

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitaminy, pružnost, jemnost a v neposlední řádě krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů, zlepšuje činnost oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, uvolňuje napětí, stres, vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 erapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň 2krát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách. Délka trvání libovolná, minimálně 60 minut.


60 minut, zaváděcí cena  880 Kč  1.050 Kč
SHIRODHARA

Královská ayurvédská terapie Shirodhara, je proslulá jako nejvíce relaxační ayurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej, stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy, působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie, pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích, spojených s hlavou, očima, ušima. Např. při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění, atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální smýt z vlasů až druhý den.


 

60 minut, zaváděcí cena  1.140 Kč  1.340 Kč
PINDASVEDAN

Spojení ayurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců, výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí, mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2-3 x týdně po dobu několika měsíců.


 

60 minut, zaváděcí cena 1.140 Kč  1.340 Kč
PHILLIPINES

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž,
účinnou při odbourávání nahromaděného sresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest.
Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž
odstraňuje negativní energie z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu ;o). Stejně jako u
ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není
nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.


 

60 minut, zaváděcí cena  880 Kč  1.050 Kč
90 minut, zaváděcí cena 1.270 Kč  
1.490 Kč
THAJSKÁ MASÁŽ (THAI)

Tradiční thajskou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů, její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.


 

60 minut, zaváděcí cena 880 Kč  1.050 Kč
90 minut, zaváděcí cena  1.270 Kč 
 1.490 Kč
DOUBLE

Exkluzivní masáž DOUBLE je synonynem hluboké relaxace a dokonalé péče. Masáž probíhá synchronně dvěma terapeutkami, jejichž masážní hmaty jsou dokonale sehrané, navozují harmonii a uvolnění. Masáž uvolňuje napětí a stres, zlepšuje krevní oběh a umocňuje pocit relaxace z prožité masáže. Tuto masáž doporučujeme pro ty, kdo chtějí vychutnat sílu masáže naplno, zažít intenzivní péči o své tělo. Ale též pro ty z vás, které trápí nějaké obtíže a je třeba intenzivně pracovat na jejich odstranění. Lze také zkombinovat např. s ayurvédskou terapií Shirodhara či masáží bylinnými měšci. Nebojte si říct, vážíme si toho, že se vložíte alespoň po dobu masáže do našich rukou a naším hlavním zájmem je Váš prožitek, radost a uvolnění – tedy smysluplná „práce“. Masáž doporučujeme v minimální délce trvání 60 minut.


 

60 minut, zaváděcí cena  1.270 Kč  1.490 Kč
HOT STONES

Tradiční fiipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, též obličej a chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu, cítíme vnitří chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.


 

60 minut, zaváděcí cena  1.020 Kč   1.200 Kč 
PÁROVÁ MASÁŽ

Jako bonus našeho salonu si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na vás čeká šálek pravého ceylonského čaje a můžete si spolu vychutnat jednu ze sladkých srílanských specialit.


 

60 minut, zaváděcí cena 1.650 Kč   1.940 Kč 
MASÁŽ OBLIČEJE + MASKA

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.


60 minut, zaváděcí cena  710 Kč   830 Kč

Sportovní masáže

AYURVÉDSKÁ SPORTOVNÍ NUTREND MASÁŽ
 • Masáže zaměřené na protažení a povolení zatuhlých svalů po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na konkrétní oblast – záda, ruce, třísla, kolena, chodidla.
 • Možná kombinace s koupelemi – byliny uvolňující bolest, regenerace namožených svalů,
  prohřátí – následná masáž.
 • Double sportovní masáž – protahující masáž provedená dvěma terapeuty.
 • Speciální masáž chodidel pro běžce, cyklisty – tlaková masáž.
 • Masáže v kombinaci s bylinými balzámy na uvolnění bolesti, prohřátí svalů, zklidnění po
  sportovní zátěži.
 • Uvolňující thajská masáž v kombinaci s chůzí po nohou a zádech masírovaného.

 

Tak jako u všech klientů, přizpůsobujeme techniky masáží individuálním potřebám a stavu i u sportovců. Mohou být též různého trvání, nejméně 10 minut (záda, nohy), pokud někdo spěchá, ale potřebuje pouze protáhnout. Celotělovou masáž vždy doporučujeme minimálně 60 minut, ideálně 90 minut. Daný klient si před masáží řekne, na jakou oblast by chtěl masáž zaměřit, terapeutky pak tomuto celou masáž přizpůsobí, navíc poznají, kde je problém

 • NILMINI
  NILMINI
  • Ayurvédské
  • Double
  • Shirodhara
 • SHASHI
  SHASHI
  • Ayurvédské
  • Shirodhara
  • Double
  • Sportovní
 • RUWANI
  RUWANI
  • Ayurvédské
  • Double
  • Shirodhara
 • SAMM
  SAMM
  • Thajské
  • Filipínské
  • Lávové kameny
  • Sportovní

Ceník masáží

Abhyanga
Ayurvédská masáž celotělová 
60 min.

zaváděcí ceny
880 Kč   
1.050 Kč

Abhyanga
Ayurvédská masáž celotělová 
90 min.

zaváděcí ceny
1.270 Kč   
1.490 Kč

Shirodhara
Masáž tzv. třetího oka + masáž hlavy a šíje
60 min.

zaváděcí ceny
1.140 Kč   1.340 Kč

Pindasvedan
Ayurvédská masáž celotělová s použitím bylinných měšců
60 min.

zaváděcí ceny
1.140 Kč   1.340 Kč

Thai
Thajská masáž celotělová
60 min.

zaváděcí ceny
880 Kč   1.050 Kč

Thai
Thajská masáž celotělová
90 min.

zaváděcí ceny
1.270 Kč   1.490 Kč

Phillipines
Filipínská masáž celotělová
60 min. 

zaváděcí ceny
880 Kč   1050 Kč

Phillipines
Filipínská masáž celotělová
90 min. 

zaváděcí ceny
1.270 Kč   1.490 Kč

Double masáž
Synchronní masáž celého těla
60 min. 

zaváděcí ceny
1.270 Kč  1.490 Kč

Double masáž
Synchronní masáž celého těla
90 min. 

zaváděcí ceny
1.650 Kč   1.940 Kč

Hot stones 
Celotělová masáž lávovými kameny
60 min.

zaváděcí ceny
1.020 Kč   1.200 Kč

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva
60 min

zaváděcí ceny
1.650 Kč   1.940 Kč

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje s maskou
60 min.

zaváděcí ceny
710 Kč   830 Kč

Ayurvédská sportovní Nutrend masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou
60 min. 

zaváděcí ceny
880 Kč   1.050 Kč 

Ayurvédská sportovní Nutrend masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou
90 min. 

zaváděcí ceny
1.270 Kč   1.490 Kč 

Masáž zad
30 min. 

zaváděcí ceny
500 Kč   590 Kč 

Masáž nohou
Masáž chodidel
30 min. 

zaváděcí ceny
500 Kč   590 Kč 

Baby masáž
ayurvédská masáž dětí
30 min. 

zaváděcí ceny
500 Kč   590 Kč 

Masáž v těhotenství
uvolňující masáž pro nastávající maminky
30 min. 

zaváděcí ceny
500 Kč   590 Kč 

Masáže lze kombinovat nebo prodlužovat dobu trváni. V případě konkrétních obtiži sestavujeme kombinace masáži na miru, či doplňujeme jinými terapiemi. V naši nabídce je vice než 70 druhů masáži a terapii.

Kontakty

Telefon recepce

+420 583 842 501

E-mail