Ayurvédská terapie je dokonalý obřad, při němž si odpočine nejen tělo, ale i mysl. Tisíce let staré umění ožívá v NUTREND Worldu ve své nejdokonalejší podobě. Více než 70 druhů masáží, masérky přímo ze Srí Lanky, kde se rovněž míchají speciální masážní oleje – z čistě přírodních ingrediencí, z nejvzácnějších olejů, s léčivými účinky. Unikátní masážní techniky uvolní nejen svaly a zablokovanou energii, ale harmonizují i čakry. Speciální masážní lehátka ještě umocní dojem ze skvělé masáže, samozřejmostí je bylinný čaj namíchaný speciálně pro každého klienta. V Nutrend Worldu si můžete pochutnat i na ayurvédské kuchyni či využít kompletní diagnostiku u ayurvédského terapeuta.

 

Součástí wellness jsou i soukromé wellness pokoje s vířivkou, která je vždy čerstvě napuštěna pro každého nového klienta. Ambientní atmosféru SPA navíc umocní všudy přítomné svíčky a vonné tyčinky RITUALS, jakožto i meditativní hudba. 

 

Wellness SPA  rooms

Využijte nabídky privátních SPA pokojů, unikátní koncept pouze v NUTREND WORLDU. Naprosté soukromí, dokonalý relax, široká nabídka aromaterapeutických olejů a vana napuštěná vždy pouze a jen pro vás. Na každém z pokojů i sauna a zážitková sprcha, místnosti jsou provoněny luxusními aromaterapeutickými vůněmi RITUALS. Toužíte vyzkoušet vodní postel? Ani to u nás není problém. Z hotelových pokojů navíc přejdete jen v županu do našeho welless a ocitnete se doslova v jiném světě.

 

    Buddha Spa room (až 8 relaxačních míst)
  2.500 Kč / 90 min.

Usmějte se a svět se usměje na Vás…

 • hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • vodní postel pro dokonalou relaxaci
 • finská sauna
 • zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • krb
 • na výběr láhev Prosecca, bílé nebo červené víno
 • k dispozici pramenitá voda Nartes
 • kosmetika Rituals
 • místnost provoněna aromaterapeutickou řadou Ritual of Happy Buddha
 • župany, pantofle
 • SPA roomservice (zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku, přímo do SPA)

      Ayurveda Spa room (až 6 relaxačních míst)
  1.800 Kč / 90 min.

Přirozená krása díky vnitřní harmonii…

 • hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 •  finská sauna
 • zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • k dispozici pramenitá voda Nartes
 • kosmetika Rituals
 • místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Ayurveda
 • župany, pantofle
 • SPA roomservice (zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku, přímo do SPA)

    Sakura Spa room (až 6 relaxačních míst)
  1.800 Kč / 90 min.

Oslavte každý den jako nový začátek…

 • hydromasážní vana, která je napuštěna pro každého klienta čerstvou vodou
 • možnost ayurvédských, bylinných a aromaterapeutických Rituals koupelí
 • finská sauna
 • zážitková sprcha (dva proudy, déšť, mlžení, boční trysky)
 • Kneippova hadice pro dokonalé zchlazení po sauně
 • k dispozici pramenitá voda Nartes
 • kosmetika Rituals
 • místnost provoněná aromaterapeutickou řadou Ritual of Sakura
 • župany, pantofle
 • SPA roomservice (zajistíme bohaté občerstvení pro dokonalé chvilky odpočinku, přímo do SPA)

Masáže a terapie

ABHYANGA

Náš tip na na jarní detoxikační masáž

Ayurvédská olejová masáž celého těla, výrazně působící na lymfatický systém, uvolnění svalů a kloubů, použitý olej působí příznivě též na pokožku.

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitaminy, pružnost, jemnost a v neposlední řádě krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů, zlepšuje činnost oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla a tím zlepšení imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, uvolňuje napětí, stres, vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 erapeutkami současně – tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň 2krát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách.


60 minut   1.100 Kč
90 minut  1.580 Kč 
SHIRODHARA

Královská ayurvédská celotělová masáž spojená s masáží tzv“třetího oka”.
Hluboké relaxační účinky, působí při nespavosti, stresu, bolestech hlavy.

Královská ayurvédská terapie Shirodhara, je proslulá jako nejvíce relaxační ayurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej, stékající na čelo v místě tzv. „třetího oka“ a jemně se rozlévající k temeni hlavy, působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie, pro zklidnění mysli, ale působí také při mnoha obtížích, spojených s hlavou, očima, ušima. Např. při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění, atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální smýt z vlasů až druhý den.


90 minut  2.370 Kč  
PINDASVEDAN

Ayurvédská masáž celého těla, spojená s masáží nahřátými bylinnými měšci. Masáž uvolňuje a prohřívá svaly, působí relaxačně, použité byliny a olej jsou prospěšné pro pokožku.

Spojení ayurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců, výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí, mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2-3 x týdně po dobu několika měsíců.


90 minut 2.050 Kč
 
PHILLIPINES

Náš tip na na jarní detoxikační masáž

Filipínská masáž celého těla pro uvolnění zatuhlosti a bloků, odbourání nahromaděného stresu a škodlivin, posílení imunity.

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou naší filipínské terapeutky. Jedná se o masáž,
účinnou při odbourávání nahromaděného sresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest.
Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž
odstraňuje negativní energie z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu ;o). Stejně jako u
ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není
nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.


60 minut  1.100 Kč 
90 minut  1.580 Kč  
THAJSKÁ MASÁŽ (THAI)

Thajská olejová masáž celého těla napravuje i dlouhodobé bloky, prokrvuje organismus, je přílivem nové energie.

Thajskou olejovou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínské terapeutky, která se umění masáží učila přímo v Thajsku od tamních mistrů, její profesionalitu dokazuje též skutečnost, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma „lámání kostí“, s čímž je mnohdy srovnávána. Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.


60 minut  1.100 Kč 
90 minut  1.580 Kč 
DOUBLE

Ayurvédská masáž celého těla, prováděná synchronně dvěma masérkami. Dochází k hluboké relaxaci a uvolnění, zároveň odplavování škodlivin z těla.

Exkluzivní masáž DOUBLE je synonynem hluboké relaxace a dokonalé péče. Masáž probíhá synchronně dvěma terapeutkami, jejichž masážní hmaty jsou dokonale sehrané, navozují harmonii a uvolnění. Masáž uvolňuje napětí a stres, zlepšuje krevní oběh a umocňuje pocit relaxace z prožité masáže. Tuto masáž doporučujeme pro ty, kdo chtějí vychutnat sílu masáže naplno, zažít intenzivní péči o své tělo. Ale též pro ty z vás, které trápí nějaké obtíže a je třeba intenzivně pracovat na jejich odstranění. Lze také zkombinovat např. s ayurvédskou terapií Shirodhara či masáží bylinnými měšci. Nebojte si říct, vážíme si toho, že se vložíte alespoň po dobu masáže do našich rukou a naším hlavním zájmem je Váš prožitek, radost a uvolnění – tedy smysluplná „práce“. Masáž doporučujeme v minimální délce trvání 60 minut.


60 minut  1.980 Kč
90 minut  2.790 Kč 
HOT STONES

Náš tip na masáž v zimním období

Tradiční masáž lávovými kameny prohřívá organismus, působí relaxačně a odbourává vnitřní neklid.

Tradiční fiipínská masáž HOT STONES – to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, též obličej a chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu, cítíme vnitří chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90 minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60 min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.


60 minut  1.275 Kč
90 minut 1.850 Kč
PÁROVÁ MASÁŽ

Exkluzivní celotělová masáž pro dva.

Jako bonus našeho spa si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už si chcete užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na vás čeká šálek pravého ceylonského čaje.


60 minut  2.050 Kč 
MASÁŽ OBLIČEJE + MASKA

Uvolňující masáž s ošetřením pleti růžovou vodou působí relaxačně, prokrvuje pleť a pomáhá proti vráskám.

Relaxační masáž obličeje kokosovým olejem, následuje pečující bylinná maska na obličej (složena ze 7 druhů bylin). Po 20 minutách působení se pleť očistí pomocí růžové vody. Pravidelným nanášením maska čistí pleť do hloubky, působí proti stárnutí pleti, dodává jí hydrataci, pružnost, hebkost a svěží vzhled.


60 minut  990 Kč 
MASÁŽ V TĚHOTENSVÍ

Uvolňující a relaxační terapii pro nastávající maminky doporučujeme od 5. měsíce těhotenství.

Pomáhá především při bolestech namáhaných zad, zmírňuje otoky nohou, použitý olej napomáhá proti výskytu strií. Speciálně přizpůsobené, jemné masážní techniky, jsou prospěšné pro optimální vývoj a polohu plodu, mamince navozují dokonalou relaxaci. Masáž se doporučuje v délce min. 30 minut, pokud těhotenství probíhá bez  větších obtíží, může trvat až 60 minut.


30 minut  690 Kč 
BABY MASÁŽ

Zklidňující masáž pro děti ve věku od 3 let. Pravidelná masáž přispívá ke správnému vývoji  pohybového aparátu a ke klidnému spánku. Použitý olej je prospěšný i pro citlivou dětskou pokožku. 


30 minut  590 Kč 
MASÁŽ ZAD

Relaxační masáž zad, která dokáže zároveň odstranit i dlouhodobější bloky. Ideální k uvolnění namožených či zatuhlých svalů.


30 minut  690 Kč 
MASÁŽ NOHOU

Masáž nohou, včetně akupresurních bodů na chodidlech. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti unavených nohou, pozitivně působí na oběhový systém.


30 minut  690 Kč 

Sportovní masáže

AYURVÉDSKÁ SPORTOVNÍ NUTREND MASÁŽ
 • Masáže zaměřené na protažení a povolení zatuhlých svalů po sportovní zátěži.
 • Uvolnění namožených svalů, šlach i kloubů.
 • Individuální zaměření na konkrétní oblast – záda, ruce, třísla, kolena, chodidla.
 • Možná kombinace s koupelemi – byliny uvolňující bolest, regenerace namožených svalů,
  prohřátí – následná masáž.
 • Double sportovní masáž – protahující masáž provedená dvěma terapeuty.
 • Speciální masáž chodidel pro běžce, cyklisty – tlaková masáž.
 • Masáže v kombinaci s bylinými balzámy na uvolnění bolesti, prohřátí svalů, zklidnění po
  sportovní zátěži.
 • Uvolňující thajská masáž v kombinaci s chůzí po nohou a zádech masírovaného.
andr0655

Samm

thajské /  filipínské / lávové kameny / sportovní

Zkušená odbornice na thajské a filipínské masáže – mezi její „speciality“ patří thajská masáž, hot stones či masáž obličeje. Stále usměvavá, vynikající terapeutka s letitými zkušenostmi. Umění thajských masáží se učila přímo v Thajsku od největších mistrů. Důkazem její profesionality je i to, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Velice si vážíme spolupráce s touto skvělou masérkou.

andr0704

Ruwani

ayurvédské / double / shirodhara

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi na nejšpičkovějších ayurvédských klinikách. Umění ayurvédy je v její rodině předáváno z generace na generaci. Odbornice na královskou ayurvédskou terapii Shirodhara nebo masáž bylinnými či rýžovými měšci. Svoji vyrovnanost a cit přenáší i do masáží samotných.

.

andr0683

Nilmini

ayurvédské / double / shirodhara

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi na nejšpičkovějších ayurvédských klinikách a hotelích. Spolu s Ruwani tvoří skvěle vyrovnaný a sehraný  tým pro double masáž, jejich synchronizované masážní techniky mají za následek dokonalé uvolnění a relaxaci. Double masáž doporučujeme jako intenzivní zážitek z pravé ayurvédské masáže.

andr0666

Shashi

ayurvédské / shirodhara / double / sportovní

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi, jejímž masážím nechybí potřebná energie, soustředěnost a vyrovnanost. Stejně jako všechny naše terapeutky dokáže rozpoznat, na jaká místa je třeba se při masáži zaměřit, např. bolesti či bloky.

Ceník

Náš tip na na jarní detoxikační masáž

Abhyanga
Ayurvédská masáž celotělová

60 min.
1.100 Kč

90 min.
1.580 Kč

Shirodhara
Královská ayurvédská celotělová masáž  spojená s masáží tzv. třetího oka

90 min.
2.370 Kč

Pindasvedan
Ayurvédská masáž celotělová s použitím bylinných měšců

90 min.
2.050 Kč

Thai
Thajská olejová masáž celotělová

60 min.
1.100 Kč

90 min.
1.580 Kč

Náš tip na na jarní detoxikační masáž

Phillipines
Filipínská masáž celotělová

60 min.
1.100 Kč

90 min.
1.580 Kč

Double masáž
Synchronní masáž celého těla prováděná dvěma masérkami

60 min.
 1.980 Kč

90 min.
2.790 Kč

Hot stones 
Celotělová masáž lávovými kameny

60 min.
1.275 Kč

90 minut
1.850 Kč
 

Párová masáž
Masáž celého těla pro dva

60 min.
2.050 Kč

Masáž obličeje + maska
Relaxační masáž obličeje

60 min.
990 Kč

Ayurvédská sportovní Nutrend masáž
Masáž zaměřená na konkrétní oblast, daným sportem namáhanou

60 min.
1.100 Kč

90 min.
1.580 Kč

Masáž zad
Relaxační masáž zad

30 min.
690 Kč

Masáž nohou
Masáž chodidel, včetně akupresurních bodů

30 min.
690 Kč

Baby masáž
Ayurvédská masáž dětí

30 min.
590 Kč

Masáž v těhotenství
Uvolňující masáž pro nastávající maminky

30 min.
690 Kč

Masáže lze kombinovat nebo prodlužovat dobu trváni. V případě konkrétních obtiži sestavujeme kombinace masáži na miru, či doplňujeme jinými terapiemi. V naši nabídce je vice než 70 druhů masáži a terapii.

Kontakty

Telefon recepce

+420 583 842 501